Battlefront İçin Battle Of Jakku DLC Duyuruldu

battlefront

Star Wars Battlefront için yeni bir DLC haberi geldi. Bildiğiniz gibi efsanevi seri Star Wars için önümüzdeki günlerde bir film yayınlanacak. Star Wars The Force Awakens isimli film elbette ki serinin oyunu içinde önemli bir yere sahip. Bunun bilincinde olan Electronic Arts çalışmalarını sürdürüyor ve daha şimdiden oyun için tasarlanan DLC için bilgileri paylaşıyor.

EA Games tarafından geliştirilen Star Wars Battlefront oyunu DLC yönünden ilk olarak Battle Of Jakku isimli eklentiyle genişleyecek. Bu eklenti aynı zamanda filmi çekilen The Force Awakens senaryosunu içinde bulunduracak. Böylelikle serinin sevenlerine müthiş bir deneyim sunulmuş olacak. İlk etapta haberini duyurmak yerine haberin yanı sıra efsanevi bir videoyu da oyun severlerle paylaşan geliştirici şirket büyük bir işe imza attığını gösteriyor. Müthiş grafikler ve harika tasarımlarla Star Wars ruhunu sonuna kadar hissedeceğiniz çok güzel bir genişleme paketi olduğunu söyleyebiliriz.

Battle Of Jakku DLC çıkış tarihi olarak 8 Aralık 2015 tarihi gösteriliyor. Üstelik bu tarihte Star Wars Battlefront Battle Of Jakku oynamak isteyen oyuncular bundan tüm konsol ve platformlarda yararlanabilecekler. PC, PlayStation4 ve Xbox One için çıkacak olan genişleme paketinin bir diğer güzel özelliği ise erken sipariş verenler için duyuruldu. Eğer Star Wars Battlefront oyununu ön sipariş vererek aldıysanız herkesten 1 hafta önce oyunu oynama şansına sahip olacaksınız. 1 Aralık 2015 tarihinde tüm erken sipariş sahiplerine Battle Of Jakku DLC eklentisi ücretsiz olarak sunulacak. Eşsiz bir deneyim yaşamaya hazır olan oyuncular şimdiden sabırsızlanıp gün saymaya başladılar.

Star Wars The Force Awakens filmi 18 Aralık’ta oyun ise 1 Aralıkta vizyonda olacak diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir