Battlefront İçin 3 Yeni Mod Geliyor

Battlefront

Star Wars Battlefront için 3 yeni mod geleceği duyurulurken oyun içi hatalar hala daha can sıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde beta sürecine giren ve bu süreçte çok sayıda hatayla oyuncuların geri bildirim yağmuruna tuttukları oyunun 3 yeni modu duyuruldu. Tüm hatalara rağmen halen daha en beklenen oyunlardan biri olması Star Wars serisinin ne kadar bağlı bir kitleye sahip olduğunu gösteriyor. Ancak oyundaki mevcut hataların düzeltilmemesi çok büyük problemler yaratabilir gibi duruyor.

Star Wars Battlefront İçin 3 Yeni Mod

  • 6×6 kişilik kahraman kapışması
  • Co-op olarak oynanabilen eğitim bölümleri (6 adet)
  • 1×1 olarak oynayabileceğiniz kıyasıya kapışmalar

Buna göre ilk açıklanan oyun modu klasik bir kapışmayı temsil ediyor. 6 kişilik takımlarla kısa süren eğlenceli maçlar yapabileceğiz. Darth Vader, Luke Skywalker ya da Han Solo gibi karakterleri seçerek kurduğumuz 6 kişilik takımların mücadelesinde strateji büyük önem teşkil edecek. Çünkü 3 oyuncu kahramanlarla oynayacak ve atak pozisyonunda olacak. Ancak diğer 3 oyuncu imparatorluğun asi askerleriyle destek pozisyonunda yer alacak. Şimdi round bazlı olarak tasarlanmış olan bu oyun türü her elde roller değişerek ilerliyor. Örneğin Darth Vader olarak bir oyunu kaybettiniz bu durumda asker olarak imparatorluğun içinde doğuyorsunuz. Dönüşüm bu şekilde ilerliyor ve herkes oyunu her tadı alarak noktalıyor.

İlk oyunun amacı rakibi etkisiz hale getirerek kendi kahramanlarını olabildiğince yüceltmek olsa da ikinci oyun modu tamamen eğitim amaçlı. Tam 6 farklı konseptte isterseniz co-op olarak oynayabileceğiniz eğitim modları aktif oluyor. Probe Droids, Overpower, Invasion, The Dark Side, Endor Chase ve Beggar’s Canyon ismiyle aktif olacak eğitim modu da oldukça eğlenceli olacak gibi duruyor.

Son mod olan 1×1 modu ise ülkemizdeki Star Wars Battlefront oyuncularının en çok seveceği tür diyebiliriz. Çünkü birebir olan karşılaşmalar bizim için her zaman daha dikkat çekici olmuştur. İstersek yanımızda bulunan arkadaşımızla istersek tanımadığımız biriyle kapışma şansı ise bize bırakılmış.

17 Kasım 2015 tarihinde resmi olarak çıkacak olan Star Wars Battlefront Xbox One, PlayStation4 ve PC platformlarında yer alacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir