Battlefront Death Star DLC İçin İlk Video

Battlefront death star

Battlefront ile yeniden doğmayı hedefleyen Star Wars efsanesi bunu belirli bir kitleye ulaştırmayı başardı. Ancak görünen o ki EA ve DICE tarafından düşünülen kitleden oldukça uzaklar. Bir anlamda oyunun eklenti ve içerik noktasında çok fazla eleştirildiğini de söylemeden geçemeyeceğiz. Her halükarda EA ve DICE tarafından yeni bir açıklama yapılacağını bekliyor olsak bile şu zamana kadar suskunluklarını korumaları bizi de endişelendirmişti. Ancak endişelerin zamanının olmadığını Star Wars: Battlefront içerikleri için daha fazla DLC yayınlanacağını görmüş olduk. Bu bir anlamda eleştirilere karşı oyuncularla arayı düzeltmek için güzel bir seçenek olabilirdi.

İlk olarak yayınlanan Battlefront Battle of Jakku DLC ilgi çekmiş olsa da sonrasında yayınlanan Outer Rim içeriği maalesef bekleneni verememişti. Hatta SW: Battlefront oyunu için durgunluk döneminin başlangıcını sembolize etmişti. Şimdi ise Ölüm Yıldızı tekrar yükseliyor ve SW Battlefront: Death Star DLC geliyor. Bu noktada ilk açıklamalar resmi olarak EA tarafından Star Wars Celebration Europe panelinde yapıldı. ExCel Londra Gösteri Merkezinde düzenlenen ve tamamıyla Star Wars temalı olan bu gösteride yayınlanan Death Star DLC tanıtım videosu ile hayranların yüreğini hoplatan EA ve DICE bu kez aradıklarını bulacak gibi gözüküyor.

Star Wars: Battlefront Death Star İçeriği Neler Getirecek?

Öncelikle verilen müjdeye göre SW: Battlefront Death Star içeriği çıkış tarihi hakkındaki detayları açıklamakta fayda görüyoruz. Bu bağlamda oyunun 2016 yılının Eylül ayı içerisinde bizlerle buluşacağına kesin gözüyle bakılıyor.

İçerik oyuna ölüm yıldızının etrafında yapılacak olan sayısız savaşı eklemenin haricinde yeni karakterler, araçlar ve özellikler dahil edecek. Chewbacca ve Bossk karakterleri Battlefront Death Star DLC ile aktif olacakken birçok harita ve araç aktif hale gelecek. Şimdiden merak uyandıran Death Star fragmanı hemen aşağıda sizlerle buluşuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir