Battlefield Play4Free Online

Battlefield Play4Free Online İnceleme

Easy Studio aracılığı ile geliştirilmiş Battlefield oyunun yeni serisi Play4Free’dir. Bir önceki sürümlerindeki oyuncular, silahlar ve haritalar bu yeni oyunda yine yer alıyor. Diğer MMOFPS oyunlarından farklı olarak oyun içinde zamanla tankları, jipleri, helikopterleri ve daha birçok motorlu taşıtları kullanma imkanını bulacaksınız.

Battlefield Plya4Free’de araç kullanma özellikleri var dedik fakat öyle kafanıza göre her aracı kullanamazsınız. Helikoptere binecekseniz öncelikle eğitim bölümündeki pilotluk alanının açılması gerekiyor. savaşlarda öldürdüğünüz düşmanlar, görevlerdeki başarılarınız ile kazanacağınız puan oranına göre ileriki zamanlarda her aracı kullanabilecek yeteneğe ulaşabilirsiniz.

Battlefield oyununa başlarken öncelikle kayıt olup kendinize karakter belirliyorsunuz, saçı, kaşı, gözü gibi birçok şekilde özelleştirme yapabilirsiniz. 4 sınıftan birini de tercih edebilirsiniz, örneğin; Medic sınıfını seçtiğiniz zaman takım arkadaşlarınızın gücünü artırabilirsiniz. Engineer sınıfında ise takımınızdaki araçları tamir ederek onları çalışır duruma getirebilirsiniz.

Battlefield Play4Free oyununda şu an az bir harita var zamanla artacaktır. Oyunda bulunan 3 haritanın da kendine has özellikleri var, mesela araçları kullanmak hoşunuza gidiyorsanız Oman haritasına girebilirsiniz, bire bir dövüş istiyorsanız, araca gerek yok diyorsanız da Sharqi haritası tam size göre.  Haritaların hepsi de size yetecek kadar geniştir.

Bu MMOFPS oyunu tamamen takım oyununa dayalıdır, tek başınıza kahraman olmaya çalışırsanız kaybederseniz. Q tuşunu kullanarak oyun içinde arkadaşlarınızla yazışma yapabilirsiniz. Çok yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç yok, 1 GB boş alan, 256 MB ekran kartı, 1 GB Ram ve Pentium 4 bir bilgisayar ile Battlefield Play4Free oyunun rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir