Battlefield Hayranlarına Müjde! Battlefield Dizisi Geliyor

Battlefield Hayranlarına Müjde! Battlefield Dizisi Geliyor

Battlefield serisinin hayranlarına mükemmel bir haberi duyuran The Hollywood Reporter aynı zamanda bir akımında başlangıcını simgeleyebilir. Keza daha önceden Mirror’s Edge dizi olacak haberiyle gündeme gelmiş anlaşma noktasında sıkıntılar yaşanmıştı. Fakat Battlefield dizisi için çıkan haberlere bakılacak olursa anlaşmalar çoktan sağlanmış. Henüz çekimlerine başlanmamasına karşın yakın gelecekte daha detaylı haberlerine ulaşacağımızdan eminiz.

Hatta birçok hayranının Battlefield dizi fragmanı için beklenti içerisinde olduğunu söylemek gerekiyor. Bu bağlamda Electronic Arts ile iletişime geçerek sözleşmeyi imzalayan Paramount TV öncü bir firma olmak üzere diyebiliriz. En sevindirici haberlerden birisiyse Paramount ile Anonymous Content şirketinin bu proje için ortak olmasıdır. Hatırlar mısınız bilmiyoruz ama Oscar ödülü alan Spotlight ve The Revenant gibi yapımlar Ananymous Content imzası taşıyan yapımlardı. Bu demek oluyor ki Battlefield dizi projesi içinde ciddi bir emek ve üst düzey bir kalite söz konusu olacak.

Battlefield Dizisi Seriyi Yansıtacak Mı?

Gelen ilk bilgiler arasında Anonymous Content yetkilisi Ashley Zalta ve Michael Sugar röportajları sırasında bazı detaylara değindi. Michael Sugar dizinin tamamen Battlefield serisini yansıtacağının altını çizen açıklamalarda bulundu. Kurgusal kısımların olabileceğine de vurgu yapan Ashley Zelta Battlefield hayranlarını diziyle harika bir seyir zevki bekliyor demekten kendisini alıkoyamadı.

Dizinin yakın zamanda daha verimli haberlerine ulaşacağımızdan emin olmamıza karşın EA cephesinden de bir duyuru beklediğimizi hatırlatalım. Keza şuanda Electronic Arts tarafından bu projeye dair bir açıklama yapılmış değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir