Battlefield Hardline Şimdi Beta Sürümünde!

Oyun sektöründe ve teknolojide dedikodular genelde haklı yönde çıkar ve bu sebeple bizler bazı şeyleri açıklamaya gerek duymadan önce biliriz.  Elbette çıkışından haberdar olduk ama EA Games’in yeni FPS oyununun detaylarından da bihaberdik. Bu sebeple bu duyuruda bahsedilen detaylardan sizlere bazı önemli noktalarını sunmak istiyorum.

  1. Oyunun geliştirici takımı DICE değişti ve bu sebeple daha çok yenilik ve vizyon değişimleri olacağına eminiz. Oyun polis – suç ikilemi üzerine daha çok ağırlık veriyor. Savaşlarda ise günümüz ve geçmişin çizgisinde bilim kurgu temasının eşliğinde çok daha keyifli zaman geçirmemiz için tasarlanıyor.
  2. Visceral games firması tarafından hazırlanacak olan bu yeni oyunun visceral gamesin daha önce tasarımını yaptığı dead space oyunu ile ortak noktalar olacağı da şimdilik kafa karıştırıcı.

Oyun genel olarak bir polisin kontrolü ile bilim kurgu – teknoloji desteği ile suça karşı verilen mücadele gibi görülse de ilk tecrübe edecek insanlar için mutlaka denenmesi gereken bir oyun. Çünkü günümüzde tasarlanan oyunlar arasında en iyi görüntü ve ses kalitesine sahip oyun.

Hazırlık aşamasında Frostbite 3 adlı oyun motoru kullanılan bu özel yapım, 21 Ekim itibari ile gerek PC plâtformları başta olmak üzere; PS3, PS4 ve XOne, X360 gibi plâtformlar içerisinde yerini alacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir