Battlefield Hardline Premium Ne Gibi Özelliklere Sahip

Battlefield Hardline, Premium üyelik alacakların ne gibi avantajları olacak, diğerlerinden güç olarak ne farkınız olacak, sizlere bunlardan bahsetmek istiyoruz.

Visceral Games tarafında yapılan efsane oyunun, Premium özellikleri herkesi meraklandırdığı gibi çok da heyecanlandırdı. Firmadan gelen bilgilere göre bu pakette neler var onlar bir göz atalım.

 İlk olarak maskelerden başlamayalım, burada yer alan her bir maske, farklı türde oynanış niteliklerine sahip.

Silah banklarında gelen özellik ise; tahmin edildiği üzere silahlar üstünde bir takım yenilikler içeriyor, silahın türüne göre kaç kişi öldürülmüş onun takibini yapan bir nitelik geliyor.

Kapitalizmin gücünün yer aldığı bir sistem de gelecek, sadece bu üyeliği almış kişilerin katıldığı özel turnuvalar, liderlik sistemleri var, bu olay biraz saçma olmuş ama yapacak bir şey yok. Premium üyeliğin en ilginç yanı ise bütün her şeyi sıfırlayıp tekrardan oynayabiliyorsunuz.

Şimdi bir de Battlefield için gelecek yani güncelleme paketlerine bir göz atalım. Criminal Activity ile küçük suçlar işledikten sonra namınızı yükseltmeye çalışacağınız bir sistem olacak, paketin Haziran aylarında gelmesi bekleniyor.

Robbery, film gibi sahneleri ile aksiyona sonuna kadar doyacaksınız, aynı şekilde paketin yaza doğru gelmesi bekleniyor.

 Battlefield Hardline’a gelecek paketlerden diğeri de Gateway, son model araçlar ile büyük bir kovalamacaya hazır olun, yalnız bu paketin gelişi biraz uzun, Eylül gibi gelmesi bekleniyor.

 Betrayal, her birimin içinde bir hain bulunur, sizin de amacınız onu bulup ekibinizi bu pislikten kurtarmak olacak, yalnız bunun için 2016’nın ilk aylarını beklememiz gerekecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir