Battlefield Hardline İçin Robbery İçeriğinin Resmi Tarihi Açıklandı

 Battlefield Hardline robbery

Battlefield savaş oyunu severler için biçilmiş kaftan olarak yıllardır hayatımızda yer alıyor. Visceral Games tarafından geliştirilen Battlefield Hardline ise ilgiyi üzerine çekmeyi başarmış durumda. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönemlerde Criminal Activity isminde bir indirilebilir içerik yayınlanmıştı. Şimdi ise Battlefield Hardline Robbery için sayılı bir zamana tanıklık ediyoruz. Bu ikinci indirilebilir içerik için net tarihte açıklanırken öncelikli olarak Battlefield Premium sahibi oyunculara sunulacağını hatırlatalım.

Electronic Arts tarafından yapılan açıklamaya göre 16 Eylül tarihinde Battlefield Hardline Robbery resmi olarak çıkış yapmış olacak. Bu indirilebilir içerik ile oyuna birçok özelliğin eklenmesi mümkün gözüküyor. Aynı zamanda Visceral ve EA ortaklığında yürütülen proje için toplamda 4 indirilebilir içerik geliştirileceğini biliyoruz. Bunlardan ikincisi olan Robbery dahi büyük bir ses getirdi. Battlefield Hardline Robbery ile eklenecek olan özellikler şu şekilde sıralanıyor.

  • Farklı yapıya sahip 4 yeni silah
  • 2 kullanılabilir küçük aygıt
  • 2 adet yeni araç ile birlikte yeni araç geliştirme ekipmanları
  • 4 tane yeni harita (The Docks, Break Pointe, Precinct 7, Museum)
  • Yepyeni kamuflaj ve boyama ekipmanları
  • 5-5 oyun modu olan Squad Heist
  • Legendary Super içerikleri

Özellikle The Docks, Museum, Precinct 7 ve Break Pointe isimleri verilmiş olan 4 farklı haritanın oyuncularda büyük heyecan yarattığını söyleyebilirim. Bununla sınırlı kalmayarak henüz ikinci indirilebilir içerikte yeni silahlar, kamuflajlar, ekipmanlar, araçlar ve savaş stilleri eklenmesi umudu yükseltti. Bu tempoda daha gelecek olan 2 indirilebilir içeriğin neler getireceğini tahmin edebilirsiniz.

Yapılan açıklamalara göre net olmamakla birlikte Battlefield Hardline için Gateway ismi verilen üçüncü indirilebilir içerik 2015’in son çeyreğinde çıkacak. Betrayal ismi verilen dördüncü DLC ise 2016 yılında bizlerle olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir