Battlefield Çoklu Oyuncu Etkinliğinden 1 Saatlik Oynanış Videosu

Battlefield Çoklu Oyuncu Etkinliğinden 1 Saatlik Oynanış Videosu

Battlefield 1 oyunu bomba gibi bir sürümle seriyi sıfırlarken yeni oyunun bizlere sunacağı etkinlikler arasında çoklu oyuncuyla muntazam bir oyun deneyimi yaşatacağının da sinyallerini verdi. Bunu bize şimdiye kadar yalnızca detaylarla sunmasının haricinde EA Play etkinliği göstermek için güzel bir fırsat yarattı. Tam 32 kişilik gruplar halinde totalde 64 kişinin katıldığı çoklu oyuncu modunda Battlefield 1 Conquest modu görücüye çıktı. Bunu oyun severlerle canlı olarak paylaşan EA ve DICE firmaları tam 1 saat süren bir oynanış videosunu bizlere farklı açılardan aktarmayı başardı. Özel olarak düzenlenmiş olan EA konferansının belki de en dikkat çekici anlarını kapsayan Battlefield 1 oynanış videoları tanıdık simalarla ise daha da renklendi.

Günümüzde YouTube üzerinden oyun yayını yapan yayıncılar, Twich üzerinden Gamer olan çok sayıda kullanıcıyı bu organizasyona dahil eden EA ünlü simaları da es geçmedi. Bunun oyunun tanıtımına çok büyük bir katkı sağlayacağı ise kesin. Zira şuan herkes Battlefield 1 çoklu oyunculu modu Snoop Dogg ile nasıl oynanır onu konuşuyor. Çünkü çoklu oyuncu etkinliğinde Snoop Dogg’ta takımlarda yer aldı. Daha önceden duyurduğumuz üzere gece yarısı 00.00 itibariyle başlamış olan bu etkinliğe katılım ücretsizdi. Başvuru ve ulaşım sonrasında takımlarda seçimler sonrasında yer almak mümkündü.

Battlefield 1 Çoklu Oyuncu Modunu Kim Kazandı?

Battlefield 1 çok oyunculu mod için düzenlenen gösteri maçında tam 64 kişi bilgisayarların başına geçti. Bir tarafta Team Neebs isimli takım ve yöneticisi olan Noob isimli oyuncu, diğer tarafta ise Team Stone takımı ile beraber yöneticisi StoneMountain64 yer aldı. Oyun dünyasının sevilen ve takip edilen isimlerini bir araya getiren organizasyonun ilk ayağından Battlefield 1 çoklu oyuncu oynanış videosu sizlere sunuldu. Aynı zamanda etkinliğin devam edeceğini de vurgulayalım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir