Battlefield 4’e Yeni Yama Geliyor!

FPS oyun dünyasını sarsan Battlefield 4’e yama geliyor.

EA DICE formunda yaptığı açıklamalara göre, oyuna bu gün pc için bir yama alıyor. Oynanışı etkileyen bazı log, görüntü eksikliği ve ses eksikliklerini ortadan kaldırabilmek için geliştirilen bu yama
tüm Battlefield oyuncularını sevindirdi. Yama oyun dengesini sağlamak ve geliştirmek için öğeler bulunuyor. Mante performansı ve diğer birkaç sorunlara çözüm getirecek gibi duruyor.

Battlefield 4’ün çıkış tarihinden beri, bir çok hatası ve bugları olduğunu biliyoruz ve bundan oldukça rahatsızız. Ama bu yama derdimize derman olacak gibi gözüküyor. Bu yama gerçekten Battlefield oyuncularına ilaç gibi gelecek.

Şimdi sizlere, oyundaki küçük hatalardan bahsetmek istiyorum. IFV/MBT’deki yer değişimleri oyunun çökmesine neden olabiliyordu. Bombacı sürekli olarak Defuse modunda takılı kalıyordu. Uzun süre oynayanlar bilir, Zavod 311’deki duvarlar görünmezdi. Ama EA DICE bu hataların üstesinden geleceğinden emin.

Oyunun can sıkıcı bir hatası da, eksik veya geç gelen sesler. Oyunun bazı bölümlerinde kurşun sesleri ya çok geç geliyor ya da ses hiç gelmiyordu ve bazı bölümlerde kurşun çarpma sesleri ise fazlasıyla geç geliyordu. Söylediğim gibi EA DICE bu hataların üstesinden geleceğini söylüyorlar, umarım başarılı olurlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir