BattleField 4 Yaza Güncellemeyle Başlıyor

BattleField 4
Electronic Arts tarafından geliştirilen ve çıktığı günden bu yana birçok oyuncuyu kendine bağlayan BattleField efsanesi yaza eski bir modun eklenmesiyle daha eğlenceli bir hale getirilmek isteniyor. Hardline’ın çıkmasından sonra BattleField için güncelleme geleceğini beklemeyen oyun severler oldukça şaşkın. Gelecek olan Gun Master içerik olarak güzel özellikler taşıyor.

Gun master ile beraber gelecek olan bu yaz güncellemesiyle BattleField 4’e 5 yeni silah ve multi player oynama seçeneği eklenecek. İşin güzel yanı ise bu eklenen silahların mod dahilinde seçilemeyecek olması. Yani multi player oyunda oyunu kuran kişi silah türlerine göre ayrılmış olan 5 farklı silah ve teçhizattan bir grubu seçiyor. Tüm oyun boyunca o silah ve teçhizatla başlıyor oyun. Bu noktada herkesin aynı silahla başarısının ölçülebileceği kıyasıya bir mücadele olacak gibi gözüküyor. Yayınlanma tarihi olarak 27 Mayıs Çarşamba yani yarın gelmesi bekleniyor.

DICE tarafından yürütülen bu mod çalışması hakkında henüz sızan bir görsel ya da bilgi yer almıyor. Öyle ki beklentiler tüm silahların tekrar tasarlanarak özelliklerinin en baştan dengeli bir biçimde ayarlanacağı yönünden. Belki yeni teçhizat ve ekstra eklenen birkaç özellikte gelebilir. Artık çıkan alternatiflerinden geride kalmış gibi gözükse de hala EA Games bünyesinde olduğunu kanıtlayan BattleField 4 belki daha ileri gidecek.

Önümüzdeki günlerde modun aktif hale gelmesiyle beraber tam olarak oyunun ne denli ilerleyeceğini göreceğiz. En nihayetinde gelen her mod oyunu iyi noktada etkilemiyor. Ancak beklentiler oldukça yüksek. Bununda asıl sebebinin Hardline çıktıktan sonra tekrar BattleField 4 için mod üretilmesidir. Normal şartlarda kimsenin beklemediği bu aykırı durum sayesinde herkesin gözleri tekrar BattleField4’e çevrildi. 27 Mayısı merakla bekliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir