Battlefield 4 İçin Tüyler Ürperten Ses Efektleri

Battlefield 4

Battlefield 4 geliştiricisi DICE firması için önemini hiçbir zaman yitirmiyor. Üzerine farklı oyunların çıkış yapmasına rağmen oyunun güncelliğini koruması üzerine sürekli olarak yeni bir versiyonunun yayınlanması oldukça ilginç. Genelde yeni oyun çıktıktan sonra eski oyunun bir kenara bırakılmasına alışkın olduğumuzdan kabullenmek zor gibi gözüküyor. Ancak DICE firması en son yayınladığı Zavod; Graveyard Shift eklentisiyle Battlefield 4 oyununun güncel tutulacağının sinyalini verdi.

Geçtiğimiz günlerde ise Battlefield 4 oyuncularının şimdiye kadar keşfedemediği bir easter egg bulundu. Oyunda şimdiye kadar dikkatleri çekmeyen, çekse bile üzerinde durulmayan ışığın akıbeti tüyler ürpertici bir olayın başlangıcı olarak yorumlandı. Bir süredir Battlefield 4 konularında kullanıcıların konuştuğu easter egg, Reddit üzerinden bir oyuncunun denemesiyle açıklığa kavuştu.

Youtube üzerinden Jackfrags ismiyle yayın yapan oyuncu Battlefield 4 oyununda ki easter egg deneyerek kullanıcılara bir video hazırladı. Efsanevi parlaklığa sahip olan ışığın önüne geldiğinizde yanında bir ev görüyorsunuz. Evin içine girdiğinizde ise ışık sönerek kayboluyor. Ardından DICE firmasının ses efektleri konusunda ne kadar usta olduğunu bir kez daha anlıyorsunuz. Gelen şeytani seslerde bize anlatılmak istenenin ne olduğunu anlamak mümkün değil. Söylenenlerin anlaşılmamasına rağmen tüyler ürpertici olduğunun altını çizmekte fayda var. Zaten Jackfrags tarafından yüklenen Battlefield 4 easter egg videosunu izlediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

Bu tarz saklı özelliklerin oyun içinde ayrı bir heyecan oluşturduğunu biliyoruz. Ancak bu kadar korkunç ve ruhani seslerin Battlefield 4 oyununda bulunması oldukça enteresan olarak yorumlandı. Hala daha videoyu izlediğinde bile tüylerinin ürperdiğini belirten kullanıcılara Reddit ve Youtube üzerinden ulaşmanız mümkün. Bunu oyun içinde birebir denemek ise sadece bazı Battlefield 4 oyuncularının tercih ettiği bir aktivite.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir