Battlefield 4 İçin Bir İçerik Daha Ücretsiz Oldu

battlefield 4

Road to Battlefield 1 kampanyası resmen tüm hızıyla sürüp gidiyor. Özellikle de ardı ardına yayınlanan Battlefield Hardline ve Battlefield 4 içerikleri oyuncuları memnuniyet seviyesinin üst noktalarına ulaştırıyor. Battlefield 1 çıkış tarihi gelene kadar oyuncuların olan ilgisini dağıtmamayı amaçlayan bu ücretsiz içerik yağmurunun bu seferki konuğu Battlefield 4 çıkış yaptıktan sonra sunulan üçüncü indirilebilir içerik olan Naval Strike oldu. Oldukça geniş çaplı bir içerik olmasının yanı sıra ilk olarak Premium üyelere sunulan ve 26 Mart 2014 tarihinde çıkış yapan DLC PlayStation 3, PlayStation 4 ve Xbox 360 kullanıcılarına sunulmuştu. Şimdide yalnızca premium kullanıcılara sunulduğunun altını çizmekte fayda var.

Battlefield 4 Naval Strike ücretsiz içerik olarak yalnızca Gold aboneliği olan Xbox One oyuncularına özel olarak sunuluyor. Bu doğrultuda Gold üyeliği olmayan oyuncuların ve PlayStation kullanıcılarının boynunun bükü kaldığını biliyoruz. Şuan için Gold üyelik konusunda neler düşünülüyor bilmiyoruz. Fakat PlayStation oyuncuları için önümüzdeki süreçte güzel bir haberin geleceğine eminiz. Electronic Arts tarafından duyurulan resmi haberde Battlefield 4 Naval Strike bedava içerik olarak sunulmuştur ibaresi yer alırken platform bazında da sadece ve sadece Xbox One yer aldı.

Battlefield 4 Naval Strike DLC PlayStation İçinde Ücretsiz Sunulacak Mı?

Electronic Arts şuan için Naval Strike DLC için PlayStation ile alakalı bir açıklamada bulunmadı. Ancak şuan için Xbox One oyuncularının akın ettiği indirilebilir içeriği ilk çıkış yaptığında PS öncelikli sunmuşlardı. Dolayısıyla bugün ve yarın içerisinde olur mu bilemiyoruz ama bu hafta içerisinde kesinlikle bedava içerikten PlayStation 3 ve PlayStation 4 oyuncuları da yararlanacaktır.

Battlefield 1 çıkışı ile beraber her ne kadar pabucu damada atılacak olsa nostalji yapmak isteyenlere büyük bir fırsat tanıyan EA Battlefield 4 Naval Strike DLC ücretsiz olarak sunarak kampanyanın devam ettiğini de duyurmuş oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir