Battlefield 4 İçin Bedava Oyun İçeriği Yağmuru Başladı

Battlefield 4 İçin Bedava Oyun İçeriği Yağmuru Başladı

Battlefield 1 artık resmi olarak oyun dünyasını sallamaya ramak kala oyun severleri daha da kendisine hayran bırakmaya hazırlanıyor. Electronic Arts için önemli oyun serilerinden birisi olmasının yanında serinin en çok sevilen oyunu da Battlefield 4 idi. Bunu iyi bilen EA ise oyunculara hediye ettiği Battlefield 4 ücretsiz DLC dosyalarıyla sevindirmeyi amaçlıyor. İşin ilginç yanı yeni oyun öncesinde bunu çok iyi başardığını ve takdir edilesi bir hareket olduğunu söylemeden geçmeyelim. Bu noktada ikinci DLC dosyasını da duyuran şirketin yeni oyunun pazarlama stratejisi olarak bir önceki oyunla ısınma turlarına çıkıyor diyebiliriz.

Aslında bu Battlefield 4 ücretsiz içerik konusunun birazda EA cephesinin tutumuyla alakalı olduğunu düşünebiliriz. Oyuncular için EA Games ya da EA Sports firmaları tamamıyla paragöz firmalar olarak görülür. Free2play oyunlardan ziyade satışa çıkan oyunlarıyla, hatta satın aldığınız oyunlara ekstra içeriklerle üretilmesi sonucunda evimize girer. Son yıllarda gerek Origin üzerinden gerekse EA sürprizleriyle çok sayıda oyunu bedavaya sunan, eski içerikleri canlandıran ve oyunculara muntazam bir sürpriz yaşatan şirket pozisyonuna doğru ilerliyor. Şimdi ise sıra Battlefield 4 oyunu DLC indir seçeneğini kullanarak savaşın en acımasız anına kaldığımız yerden katılmaya geldi.

Battlefield 4 Ücretsiz DLC Dosyalarında Neler Var?

Battlefield 4 bedava DLC olarak sunduğu Final Stand ile başladığı yağmura şimdi de Second Assault DLC ile devam ediyor. Böylece BF fenomenlerini mutlu edip oyuna boğacak bir fırsatı bizlerle buluşturuyor. Eğer Battlefield 4 DLC satın alma konusunda kendinizi şanssız hissediyorsanız bu kaçırılmayacak fırsatı ücretsiz olarak değerlendirebilirsiniz.

Battlefield 4 Final Stand DLC ve Second Assault DLC şuanda PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformları için sunuluyorken yeni görevler, haritalar, silahlar ve ekipmanlar BF 4 heyecanını alışılmışın üst noktasına çekecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir