Battlefield 1 Silahlarını Merak Ediyor Musunuz?

battlefield 1

Bildiğiniz gibi Battlefield 1 çıkış tarihi olarak belirlenmiş olan 21 Ekim 2016 tarihine oldukça yaklaştık. Kaldı ki bu süre zarfında bize müthiş bir oyun deneyimi sunmamız için Battlefield 4 ve Battlefield Hardline içeriklerini ücretsiz sunan EA ve DICE oyuncuların gönlüne taht kurmayı başardı. Bu sene COD’un uzaya çıkmasıyla beraber Battlefield 1 bize birinci dünya savaşı temasını sunacak. Dolayısıyla bu kez aksiyonda BF açık ara önde olacak gibi duruyor. Herkesin merak ettiği detaylardan birisi oyunun hikâye temasının ne ölçüde olacağıydı. Görünen o ki birebir olarak savaşın tüm ayrıntıları oyuna işleniyor. Buna en güzel örneği ise Battlefield 1 silahları gösterilebilir.

Geçtiğimiz günlerde Battlefield Gameplay Series isimli video serisine yeni bir bölüm eklendi. Weapons başlığıyla eklenen bölüm net olarak oyunda kullanabileceğimiz birçok silah hakkında bilgi sahibi olmamıza olanak sağladı. İlginç olarak dikkatimizi çeken birçok silah olmasının haricinde yayınlanan videoda ses senkronizasyonu ve gerçekçilik için düzenlenen animasyonlara da yer verilmiş. Gerçek bir savaş psikolojisini yaşayabilmek adına Battlefield 1 grafik yönünden de oynanabilirlik yönünden bize farklı bir tat sunmaya hazırlanıyor. EA ve DICE ortaklığının verdiği en büyük meyve olarak nitelendirilen yapım şimdiden ilgi odağı oldu.

Battlefield 1 Silah Çeşitleri

Battlefield 1 Weapons fragmanı bize birçok silahı kullanabileceğimizi gösteriyor. Tek atımlık piyade tüfeklerinden tutunda makineli silahlara kadar geniş bir yelpaze olacak. Dikkatimizi çeken detayların başında silahların yakın dövüşteki etkin kullanımı var. Zira daha önce hiçbir oyunda üstümüze gelen düşmanları silahla bu kadar etkili savuramamıştık.

Bunun dışında uzaktan kullanabileceğimiz, rakibe atabileceğimiz ekipmanlar oldukça klasik ve eskiye dayanarak tasarlanmış. Etkili patlayıcılar, dişli süngüler ve uzaktan adam avlayabileceğimiz dürbünlü sniperlar ile düşmanlara korku salmanın vakti geldi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir