Battlefield 1 Resmi Oynanış Fragmanları Yayınlandı

Battlefield 1 Resmi Oynanış Videosu Yayınlandı

Battlefield 1 duyuruldu haberini verdiğimiz günden bu yana EA ve DICE ciddi bir kitleyi büyülemeyi başarıyor. Genellikle oyun dünyasında Call of Duty ile sürekli olarak çarpışan oyunun bu sene muhtemelen COD serisinden daha fazla kişiye ulaşacağını ön görebiliyoruz. COD: Infinity Warfare ile geniş bir kitleye gelecekten seslenmeyi amaçlarken Battlefield 1 tam tersine 1.dünya savaşı temasını içeriyor. Normal şartlarda geleceğin daha fazla ilgi çekmesi beklenebilir. Ancak yapı ve grafik açısından bakılacak olursa Battlefield 1 tüm oyun dünyasını domine etmeye hazırlanıyor. Özellikle sunduğu yeni detaylar ve video paylaşımlarıyla kendisine yeni bir krallık kurmayı garantileyen DICE bu sefer turnayı gözünden vurdu diyebiliriz.

EA Play etkinliği ile beraber gerek çoklu oyuncu organizasyonu gerekse oyun tanıtımının yapıldığı anlar büyüleyici grafikleri de gözler önüne serdi. Aynı zamanda grafiklerden ve görsellikten öte oynanabilirlik noktasında bizi ne gibi detayların beklediğinin de sinyalleri verilmiş oldu. Şimdiye kadar yayınlanmış olan genel fragmanlara ek olarak Battlefield 1 oynanış fragmanları adı altında iki farklı içerik bizlerle buluştu. Birinin hikâye moduna diğerinin ise çoklu oyuncu moduna dair sunulduğu bu fragmanlarda açık bir biçimde görünüyor ki savaş psikolojisi ve içeriği bize çok iyi bir biçimde yansıtılacak. Aynı zamanda EA Play etkinliğinde özel olarak düzenlenmiş olan bir organizasyon neticesinde çoklu oyuncu modunun özel videoları da şu sıralar yayınlanmaya hazırlanıyor.

Battlefield 1 Oyununda Bizi Bekleyen Yenilikler

Battlefield 1 hava şartları en dikkat çekici özellik olarak bizlerle buluşacak. Değişken hava şartlarından ötürü aynı haritalarda yaptığımız oyun turları bile farklı bir havada geçecek. Çünkü anlık değişen bu koşullar stratejiden tutunda oynadığımız ekibe ve ekipmana kadar bize farklı sonuçlar doğuracak. Bunun haricinde çevre düzenlemeleri ve bina döküntülerinin ciddi oranda artış gösterdiğini söylemeliyiz.

Deyim yerindeyse Battlefield 1 çıkış tarihi ile beraber taş üstünde taş kalmayacak. Bu sene alışılmışın aksine COD için değil Battlefield için bir yeniden doğuş izleyeceğiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir