Battlefield 1 Kapalı Beta Resmi Olarak Açıklandı

Battlefield 1 Kapalı Beta Resmi Olarak Açıklandı

EA ve DICE sonunda heyecanla beklenen haberi duyurdu. Oyuncular Battlefield 1 duyurusu ile beraber öğrendikleri kapalı beta testi hakkında hiçbir bilgiye sahip değillerdi. Öyle ki bu bağlamda aklınıza takılan hiçbir soru cevaplanmıyordu. Herkesin aklına acaba beta testleri iptal mi edildi soruları gelmeye başlamıştı ki bomba patlatıldı. Battlefield 1 kapalı beta test duyurusu Twitter üzerinden resmi Battlefield hesabıyla yapıldı. Ancak şunu söylemeliyiz ki heyecan yaratmayı seven DICE bu konuda bizi fazlasıyla zorlayacak gibi gözüküyor. Yalnızca kapalı beta hazırlıklarının başlangıcından bahsedilen tweette herhangi bir görsel, herhangi bir bilgi ve tarih yer almıyor.

Bu noktada yapılan çıkarımlar ise şu şekilde. Açıklamada kapalı beta test sürecinin hazırlıklarının başlandığı söyleniyor. Buradan çıkan sonuç net olarak önümüzdeki ay içerisinde bir beta testinin gerçekleşeceğini duyuruyor. Verilen link üzerinde Battlefield Insider logosunu görmek ise birçok oyuncunun boynunu büken detay oldu. Yalnızca Battlefield Insider ile Battlefield 1 kapalı beta kaydı yapılabilecek. Dolayısıyla yapılacak herhangi bir açık beta testine giriş yapabilmek mümkün diyebiliriz. Fakat kaplı beta testinde kendinize yer bulmanız bir hayli güç.

Battlefield 1 Kapalı Beta Testi Hangi Oyun Türlerini Kapsayacak?

Battlefield 1 kapalı beta testi için oyunun hangi kısımlarını kapsayacağı da bilinmiyor. Muhtemelen bununla ilgili olan açıklamayı tarih bazında da net bir duyuruyla yapacaklardır. Şuan için beklemek en mantıklı eylemken birkaç ipucu dolaşmaya başladı.

Battlefield 1 kapalı beta testleri muhtemelen kapalı alpha versiyonu üzerine gelen güncellemeyle bizlere sunulacak. Sonrasında ise alpha modunun açık beta testi için oyunculara sunulacağına muhtemel gözle bakılıyor. Tabi şuan için DICE ya da EA cephesinden bu tarz bir doğrulama bulunmuyor. Kısa bir süre sonra yapılacağını düşündüğümüz duyuruları da sizlere aktarmayı sürdüreceğiz. Takipte kalarak Battfield 1 kapalı beta test tarihleri hakkında en ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir