Battlefield 1 İçin Season Pass Benzeri Premium Pass Duyurusu

battlefield 1

Serinin takipçilerinin yakından hatırlayacağı Premium Pass Battlefield 1 içinde resmi olarak duyuruldu. Daha önce Battlefield 3 ve Battlefield 4 oyunları için karşımıza çıkan bu ürün oyunlara erişimi otomatik olarak sunan Season Pass benzeri bir nesne. Electronic Arts tarafından tanıtılan Battlefield 1 Premium Pass birçok özellik sunuyor. Ancak oyunun bekleyen kitleye katacağı çok daha fazlası olduğundan eminiz. Özellikle bu yılın BF1 için milat olacağını şimdiden kestirmek mümkün. Çünkü kafa kafaya yarışacağı, birinci dünya savaşı ya da geçmişe yönelik bir savaş teması sunan oyun bulunmuyor. En azından AAA seriler arasında bulunmadığını söylemek mümkün.

Herkesin merak ettiği detayların başındaysa Season Pass ile Premium Pass arasında ne gibi farklar olacağı yer alıyor. Bu noktada yapılan açıklamalardan ve verilen bilgilerden derlediğimiz sonuçlar ise oldukça ilgi çekici olup Season Pass sahiplerini biraz kızdıracak gibi duruyor. Çünkü yine tüm içeriklere erişecekler fakat Season Pass sahiplerinden de 2 hafta önce.

  • Premium Pass ile indirilebilir genişleme paketlerine iki hafta önceden ücretsiz erişim.
  • Oyunun ilk DLC paketi olan They Shall Not Pass erken erişim
  • 16 Co-op haritası
  • 20’nin üzerinde yeni silah
  • Kimlik kolyeleri gibi ekstra aksesuarlar
  • Battlepack modifikasyon eşyaları

Bu özellikler tüm Season Pass sahiplerine gelecek. Fakat şunu söylemeliyiz ki her güncellemeye 2 hafta önceden erişmek Battlefield 1 Premium Pass satın almak için ciddi anlamda cezbedici bir ayrıntı. Zaten Season Pass alanları kızdıran noktada bu oluyor.

Battlefield 1 için çıkacak olan ilk eklentilerden birisi Fransız ordusunu oyuna dahil edecek. Hemen ardından Rus ordusu oyunda olacak. Ancak bunun haricinde de Elite Class ve farklı oyun türleri ilk olarak Premium için sunulacak. Farklı silah ve ekipmanların yanı sıra güçlendirme ekipmanları oyuna renk katacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir