Battlefield 1 İçin Kapalı Beta Testi

Battlefield 1 İçin Kapalı Beta Testi

Battlefield 1 için tüm resmi duyurular yapılmışken iki günden beri en çok konuşulan oyun olmasına şaşmamak gerekiyor. Yayınlanan fragman, oyun içi görseller ve sürekli olarak gelmeye devam eden detaylar bunu en çarpıcı örneklerinden bir kaçı. Şimdi ise EA ve DICE yeni bir takım detaylardan bahsediyor. Bunun merkezinde ise yapılacak olan Battlefield 1 kapalı beta testi yer alıyor. Oyun severleri düşünüyoruz da ilk defa karşılaşacakları Battlefield 1 serisini denemek heyecan verici olsa gerek. Dolayısıyla herkesin bu sürece dahil olmayı isteyeceğini biliyoruz. Herhangi bir sınır olacağı muhtemel olsa da şimdiden kaydınızı oluşturarak bu sürece katılma şansını elde edebilirsiniz.

Düzenlenecek olan bu kapalı beta testinin ardından bir açık beta testinin yapılması ise hereksin dahil olabileceği bir erken erişime sebep olacaktır. Muhtemelen süreç hakkında detaylar verilirken bu konuda da bazı bilgiler bizlerle buluşacak. Ancak şuan için tüm kapalı beta test detaylarının saklandığını ve bizlerle paylaşılmadığını da aktarmak gerekiyor.

Battlefield 1 Kapalı Beta Testine Nasıl Kayıt Olunur?

Battlefield 1 kapalı beta testi kayıt işlemleri için oluşturulmuş olan resmi internet sitesi bulunuyor. Buradan Battlefield Insider kaydı oluşturarak kapalı betada yer almak istediğinizi beyan etmiş olabilirsiniz. Aynı zamanda bu programa kayıt olmanız size sadece kapalı beta testin yolunu açmayacak. Oyun içi birçok görsele ilk erişim imkânından tutunda oyuna dair hediyelere kadar geniş bir yelpazeye sahip olacaksınız. Kaydınızı oluşturmak için battlefield.com/community/insider/ adresine girdikten sonra kullanım sözleşmesini okuyup onaylayarak join sekmesine basmanız yeterli. Sonrasında formu doldurarak gerekli bilgileri Battlefiled cephesine iletmeniz gerekecek.

Battlefield 1 Kapalı Beta Testi Ne Zaman?

Battlefield 1 kapalı beta test tarihi şuan için DICE ve EA tarafından açıklanmadı. Bununla beraber kaç gün süreceği, hangi oyun modlarını içereceği, ne kadar özgür bir oyun deneyimi sunacağına dair de bir bilgi yer almıyor. Tahminlerimize göre tüm bu bilgilerin sunulacağı bir fragmanla beraber önümüzdeki süreçte bize daha detaylı bir sunum yapılacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir