Battlefield 1 E3 2016 Canlı Yayın Duyurusu

Battlefield 1 E3 2016 Canlı Yayın Duyurusu

Battlefield 1 oyunu sürpriz bir şekilde karşımıza çıktı ve tüm sürprizlerine de devam ediyor. Özellikle EA ve DICE ortaklığında belki de son dönemlerin en iyi savaş oyunlarından birisinin bizlerle buluşacağını söylemeliyiz. Bunun en bariz sebeplerinden biri de muntazam bir harita detaylandırmasıyla birinci dünya savaşını her anlamda yaşatacak olmasıdır. Hava kuvvetleri, deniz kuvvetleri ve kara kuvvetleri olmak üzere  3 farklı alanda katılabileceğimiz oyunda mevcut oyun disiplinini anlamamız içinse kısa tanıtımlar yapılacak.

Battlefield 1 çoklu oyuncu desteği ise 64 kişiye kadar çıkabildiği için gerçek anlamda heyecan dolu bir oyun deneyimini bizlerle bütünleştirecek. Zira 64 kişinin aynı savaşta karşılıklı çarpışması bir savaş oyunu için oldukça güzel bir içerik haline dönüşecek. Dün yapılan sürpriz ise bu multiplayer sistemiyle alakalıydı. Yaklaşan E3 2016 fuarı için Battlefield 1 standı bir hayli hareketli olacak. Çünkü EA Battlefield 1 etkinliği düzenleyerek fuara renk katmayı düşünüyor. Bu etkinlik noktasında da 64 kişinin bir araya gelerek iki farklı takım halinde savaşması ön görülüyor. Şuan için detayları halen daha gelmeye devam ediyor ve sizde bu takımlardan birinde olabilirsiniz.

Battlefield 1 İlk Oynayanlar Arasında Olmak İçin Ne Yapmalı?

Eğer E3 2016 fuarında Battlefield 1 etkinliğine katılmak istiyorsanız Twitter üzerinden resmi Battlefield hesabını takip edip #BattlefieldSweepstakes tagi ile neden sizin takımda olmanız gerektiğini belirtmeniz gerekiyor.

Özenle seçilen takımların başında Noob ve StoneMountain64 yer alacak. Savaş ise Battlefield Squads etkinliği kapsamında yapılacak ve Neebs Team ve Stone Team ismindeki takımlar sahneye çıkacak. Dünya çapında birçok oyuncu, Youtuber ve Twich yayıncısının katılacağı etkinliğe oyunculardan da bir kitle dahil olacak. 13 Haziran 2016 tarihinde yapılacak olan Battlefield 1 canlı yayın etkinliği heyecanla bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir