Battlefield 1 Deluxe Edition Detayları

Battlefield 1 Deluxe Edition Detayları

Büyük bir sürpriz yaparak herkesin Battlefield 5‘i beklediği dönemde seriyi sıfırlayarak Battlefield 1’i duyuran EA Games ve DICE haber bombardımanına devam ediyor. Bu sene COD: Infinity Warfare oyununun savaş temasından ziyade uzaya doğru açılması birçok oyuncuyu etkilese de kıyasıya bir savaş modülünü kapsamadığından ötürü bazı oyuncuları da hayal kırıklığına uğratmıştı. Neyse ki Infinity Ward stüdyosuna cevap DICE tarafından verildi. Safkan bir birinci dünya savaşı temasına sahip olacak olan oyun gerçek anlamda bizi savaşa ve kana doyuracak. Böylelikle birçok alternatif oyun sever COD ile yetinirken diğer taraf içinde Battlefield etkin olacak.

Sürprizin ardından sürekli olarak detayları paylaşmaya başlayan geliştirici şirketler her geçen gün sürekli yeni bilgiler sunuyor. Bugün ise Battlefield 1 Deluxe Edition paketi ile ilgili detaylar ulaştırıldı. Tahmin edeceğiniz üzere oyun içerisinde farklı eklentiler barındıracak olan bu paket aynı zamanda pre order konusunda bahsettiğimiz erken erişimi de sizlere sağlayacak. Normla şartlarda Battlefield 1 çıkış tarihi olan 21 Ekim 2016’yı beklemeden 3 gün öncesinde oyuna giriş yapabileceksiniz. Deluxe Edition ile 18 Ekim 2016 tarihinde oyun önünüzde açılmış olacak. Şimdiden paket içeriğini merak ediyorsanız DICE ve EA Games bu detayları oyunculara duyurmaktan geri kalmadı.

Battlefield 1 Deluxe Edition Hangi Platformlarda Satılacak?

Yalnızca dijital olarak çıkacak olan Battlefield 1 Deluxe Edition fiyat yönünden ne kadara sunulacağı belirtilmeden duyuruldu. Ancak kısa süre içerisinde PlayStation Network, Xbox One Store ve Origin üzerinden ulaşmak mümkün hale gelecek. Paketin içeriğinde ise şu detaylar yer alacak.

  • Erken Erişim – 18 Ekim 2016 tarihinde
  • Red Baron Paketi
  • 5x Savaş Paketi
  • Hellfighter Paketi
  • Lawrence of Arabia Paketi

Bazı oyuncuların şuanda en merak ettiği detay Lawrence of Arabia paketi. Keza Lawrence Osmanlı İmparatorluğuna karşı direniş başlatan bir diplomattı. Bu paketinde Lawrence adıyla özdeşleşmesi birinci dünya savaşı temasına Osmanlı İmparatorluğunun da dahil olup olmamasını düşünmemize yol açıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir