Battlefield 1 Betasında Elite Class Olması Sevindirdi

battlefield 1

Battlefield 1 oyununu açık betası başladı başlayalı efsanevi bir heyecan içerisindeyiz. Bildiğiniz gibi ülkemizden de girişlerin serbest olduğu ve Battlefield 1 beta insider ile girişlerin 30 Ağustos 2016’da açıldığını duyurmuştuk. Eğer Insider programına kayıt olmadıysanız da üzülmeyin. Çünkü bugün itibariyle tamamıyla herkese sunulmak üzere açıldığına şahit olduk. Tabi iki günü geride kalan beta için acele etmenizde fayda var. Çünkü kaçıracağınız çok fazla detay olabileceği konusunda sizi uyarmak istiyoruz. EA bu kez DICE ile beraber gerçek anlamda en geniş oyun içeriğini bir araya getirerek oyunculara sunmayı başarmış gibi duruyor.

Premium Pass Battlefield 1 için söz konusu olacak diye haber yapmıştık ve bu konuda gerçekten hem olumlu hem olumsuz düşünen oyuncular olduğunu söylemiştik. Bu kez beta sürümde Premium Pass ile gelecek olan bazı özelliklerin var olduğunu söylemeliyiz. Eğer Battlefield 1 Pre Pass alırsanız oyun içerisinde özel bir birliğe sahip olma şansınız olacak. Elite Class ismi verilen bu birlik tamamıyla özel bir gruptan oluşurken ciddi anlamda profesyonel olduklarını her anlamda gösteriyorlar. Dolayısıyla karşı tarafa verilecek zarar, mücadelenin dozu ve müthiş bir oyun deneyimi böylece mümkün oluyor.

Battlefield 1 Elite Class Ne İçeriyor?

Battlefield 1 beta Elite Class sürümü ile ayrı bir heyecan veriyor. Bunu video paylaşımlardan görmek en basit örneği olarak kabul edilebilir. Elite Class askerleri arasında en sevilen karakter şüphesiz Flame Trooper oldu. Elinde alev tabancasıyla düşmanlarının sayısının pek bir önemi kalmıyor. Keza intihar komandolarının arasına girip çıkabilecek kadar güçlü bir karakter.

Eğer ağır silahlar tercihinizse bu işte profesyonel olan Sentry, tankları oyuncak araba olarak görmek istiyorsanız Tank Hunter sizin Elite Class askeriniz olabilir. Battlefield 1 açık beta için yalnızca Sinai Desert haritasında aktif olan bu özel birlik Premium Pass sahipleri tarafından doyasıya oynanabilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir