Battlefield 1 Betası İle Birlikte Videolar Gelmeye Başladı

battlefield 1 beat

Geçtiğimiz günlerde Battlefield 1 Beta Insider kaydı yapanlar için aktif hale gelen, dün itibariyle ise tamamen herkese açık beta süreci başlayan BF1 heyecan yaratmayı başardı. Hele de açık betada var olan modları ve oyun içi detaylarıyla beklentilerin üzerine çıkması oyun dünyasında yeterli etkiyi yaratmayı başardı. Bir anlamda Elite Class eklentisinin dahi yalnızca Premium Pass sahiplerine sunulacağını öğrendikten sonra açık betada oynanabilir olması oyunculara yapılan jestin büyüklüğünü gösteriyor.

Şu an Battlefield 1 açık beta süreci devam ederken YouTube üzerinden farklı oyun kanalları ve betaya katılan bireysel oyuncular videolarla ortalığı hareketlendiriyor. Oyunun çıkışına az bir süre kala gelen bu videolar oyun hakkında daha fazla detay ve ayrıntı öğrenmemizi sağlıyor. Beta için söz konusu olan iki farklı oyun türünü aktif hale getiren BF bu kez Rush videoları ile Conquest modu videolarını bizlerle buluşturdu. Büyük bir kitlenin en favori savaş oyunu konumunda olan Battlefield serisi için şimdiye kadar gelmiş geçmiş en içerik zengini oyun olduğunu zaten duyurmuştuk. Gerek silah seçenekleri, gerek harita modellemeleri gerekse birinci dünya savaşını temeline alan genel hikâyesi.

Battlefield 1 Beta Videolarında Grafik Kalitesi

Özellikle son ayarlarda oyunu oynayarak video kaydı yapan profesyonel oyun kanallarının Battlefield 1 açık beta grafikleri için ne gibi bir kalitenin söz konusu olduğunu göstermeyi başarıyor. Gerçek anlamda sağlam bir sistemle oyunun bize grafik yönünden harika bir gerçeklik sunacağını anlamak mümkün oluyor. Oynanabilirlik açısından da zengin dinamikleriyle BF1 serinin en efsane oyunu olarak çıkışına hazırlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir