Battlefield 1 Beta Kaydı

battlefield1

Bu yılın merak sınırını fazlasıyla zorlayan ve bizi savaşın tam ortasına çekecek olan Battlefield 1 beta süreci için hazır gibi gözüküyor. Yaklaşık bir hafta sonra GamesCom 2016 etkinliği başlayacak ve tüm oyun dünyasında heyecan dorukta. Bu yetmiyormuş gibi EA ve DICE tarafından yapılan açıklamalar Battlefield 1 beta süreci için etkinliğin bir hafta sonrasını işaret ediyor. Yani GamesCom 2016’dan çıkar çıkmaz Battlefield dünyasına dalacağız. Tabi bu beta sürecinin ne kadar önemli olduğunu vurgulamamıza gerek yok.

Bunu daha da önemli bir konuma taşıyan bilgiler ise her geçen gün geliyor. Örneğin Battlefield 1 beta için kayıtlar başladı denilebilir. Bunun için gerekli olan kayıt sayfası tamamıyla karşımıza çıktı. Aynı zamanda yapılan açıklamalar ışığında yepyeni özel içeriklerin beta testinde sunulacağına dair duyumlar aldık. Electronic Arts bu kez emin adımlarla ilerliyor ve ciddi anlamda her şeyi planlamış gibi gözüküyor. Bu yeni ve özel içeriklerin yalnızca beta sürecine ait olacağı belirtilse de bu noktada sürpriz bozulmuyor. Hiç spoiler vermeyen EA cephesinden bize ne gibi fonksiyonlarla oyun deneyimi yaşatılacağına dair hiçbir ipucu yok.

Battlefield 1 Beta Kaydı Nasıl Yapılır?

Öncelikle Battlefield 1 Beta Insider sayfası üzerinden kayıt oluşturarak betada yer almak istediğiniz bildirmeniz gerekiyor. Buna göre EA tarafından katılımcılara özel kodlar gönderilecek ve bu kodlar vesilesiyle bu eşsiz deneyime ortak olacaksınız.

Buraya tıklayarak Battlefield 1 Beta kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kayıt işlemi esnasında oynayacağınız platformu seçmeniz gerekiyor. Keza size gönderilecek olan özel kod tamamen platforma özel olacak. Yanlış seçim yapmanız beta sürecine katılamamanıza sebep olabilir. Bu noktada dikkatli olmakta fayda var.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir