Battle of Jakku İçin Yeni Fragman Yayında

battle of jakku

Battle of Jakku eklentisi Star Wars: Battlefront için ücretsiz dağıtılacak olan yeni güncellemedir. Bu noktada çok sayıda oyuncunun yakından takip ettiği güncelleme hakkında sürekli olarak detaylar gelmeye devam ediyor. Özellikle Electronic Arts serinin ne kadar geniş bir kitleye hitap ettiğini gayet iyi biliyor. Geçtiğimiz günlerde Twitch üzerinden yapılan canlı yayınlarda bu içeriklerin tamamının yakın zamanda bizlerle olacağı söylenmişti. Bugün ise yine bir Twitch yayınıyla sunum yapılarak yeni Battle of Jakku fragmanı görücüye çıkarıldı.

Yayınlanan fragmanla beraber oyunun ne denli iddialı bir yapımla geleceği gözler önüne serildi. Bir noktada ücretsiz bir içerik için fazlasıyla kaliteli olduğunu söylemek mümkün. Gerek grafikler açısından gerekse hikâye ve değindiği detaylar açısından oldukça gelişmiş bir DLC olduğunu söyleyebiliriz. Özelliklerinden bahsedecek olursak madde madde şu şekilde ilerlenebilir.

  • Battle of Jakku ile The Force Awakens sırasında gerçekleşen olayların 29 yıl öncesine gideceğiz.
  • Jakku gezegeninde geçecek olan DLC Turning Point adında bir moduda içeriyor.
  • Imperial safıyla Rebel safının savaşında dört ön cepheyi savunma görevinin aksiyonu hiç düşürmeyeceği aşikâr.
  • Toplamda 20 vs 20 savaşlara sahne olacak olan Star Wars Battlefront Battle of Jakku eklentisi şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.
  • Battle of Jakku yeni harita sayesinde Walker Assault modunu destekleyecek.
  • Rebel safının AT-AT saldırısı esnasında üssünü savunmak için Imperial safının kontrol noktalarını vurabilmek için bu oyun moduna uyarlanmış.
  • Star Wars Battlefront Battle of Jakku çıkış tarihi olarak 8 Aralık 2015 gösteriliyor. Yayınlanan fragmanda tarihe vurgu yapılmış.

Tüm bu özelliklerin ışığında nefes kesen bir Star Wars oyunu olacağından şüphemiz yok. Ancak savaşın içerisinde bizi neler beklediğini sır gibi saklayan fragman gerçekten gizem öğesini sonuna kadar kullanmış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir