Battle Field 4’te En Kapsamlı Güncelleme

Geçtiğimiz günlerde geliştiricisi EA Digital Illusions CE olan meşhur FPS serisinden BattleField’ın 4’üncüsü için yeni açıklamalar geldi. 4’üncü seri BattleField ailesine geçtiğimiz yıl katılmıştı. Bugün değerlendirme yapıldığında, bu serinin en kapsamlı güncellemesi sizleri bekliyor.

Yapılan duyuruya bakılırsa bu ayın son günlerinde yeni bir güncelleme BattleField 4 ile buluşacak. Yapılacak olan bu güncellemenin, bu güne kadar yapılmış olan güncellemeler arasından en genişi en kapsamlısı olacağı biliniyor. Yapacağı faaliyet ile doğru orantılı olan ‘Fall Patch’ Türkçe karşılığı ‘Sonbahar Güncellemesi’, gelecek güncellemenin yeni ismi oldu.

Güncelleme ile oyuncuları bekleyen değişikler hakkında çok detaylı bilgi verilmese de, ana başlıklar halinde bilgilendirme yapıldı. Bu kapsamlı yenilik sayesinde; oyuncu hareketleri, oyuncu modellemeleri, silahlar, silah denge ve aksesuarları, haritalar, oyun modlarında yapılan yenilikler ve oyunda geriye kalan haritaların giderilmesinde yapılacak değişiklikler oyuncuların beğenisini kazanacak gibi gösteriyor. Tüm bunların yanı sıra Battlefield: Hardline’nın Şubat ayında çıkması beklenirken, bu beklentiden önce bazı son güncellemeler olacağı da yapılan açıklamalar arasındaydı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir