Batman The Telltale Series Bu Yıl Geliyor

Batman The Telltale Series Bu Yıl Geliyor

Telltale Games tarafından sunulan oyunların ne denli sürükleyici bir yapıya sahip olduğunu biliyoruz. En son The Walking Dead: Michonne ile 3 sezonluk bir maceraya hepimizi sürüklemeyi başarmışlardı. Geçtiğimiz günlerde ise stüdyonun yeni projesi olan Batman Series duyuruldu. Aslına bakarsanız oyunun geliştirmesi hızla devam ederken bizim hiçbir şeyden haberimiz yokmuş. Çünkü Batman Telltale Series çıkış tarihi için önümüzdeki günleri, hatta büyük olasılıkla Temmuz başını işaret ediyorlar. Yani oyun resmi olarak hazır diyebiliriz.

Birçok farklı detayın ise dün itibariyle Telltale Games adına Job Stauffer tarafından açıklandığını söyleyebiliriz. Job verdiği röportajda GamesRadar+ cephesine ciddi bilgiler sunmayı sürdürürken oyuna dair kritik detaylarda bizlerle buluşmuş oldu. Şimdiye kadar çıkmış olan hiçbir Batman oyunuyla ne yapı ne de hikâye bazında benzerlik taşımayacak olan oyun kendine has bir çizgiye sahip olacak. Aynı zamanda önceki Telltale Games Series örnekleri gibi oyun içerisinde yapacağımız her hareket ve her seçim bize farklı bir son sunacak. Standart olarak hazırlanmış bir finale gitmek yerine seçimlerimizde gizli olan bir finalle karşılaşacağız.

Batman The Telltale Series  Kaç Bölüm Olacak?

Şuanda Batman The Telltale Series kaç bölüm bilinmiyor. Ancak ilk bölümün yayınlanmasının ardından her ay yeni bir bölümü yayınlanarak 2016 yılı içerisinde tamamen oyunculara sunulmuş olacağını biliyoruz. Bu durumda muhtemelen3 bölümden oluşan bir oyunla karşılaşacağımızı düşünmek oldukça mantıklı görünüyor.

Ana temasında Bruce Wayne olacağını öğrendiğimiz oyunda her yeni bölüm bir öncekinin devamı olacağı için efsanevi bir merak duygusu bizi bekliyor. Kutulu versiyonunun sonradan satışa çıkacağı Batman The Telltale Series online çıkışı ile PlayStation 4, Xbox One, PC, Android ve iOS üzerinden oynanabilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir