Batman: Return to Arkham Nihayet Duyuruldu

Batman Return to Arkham Nihayet Duyuruldu

Batman: Return to Arkham oyunu uzun süredir oyuncular tarafından beklenen, ancak her geçen günde söylenti olarak duyurulmuş olacağına dikkat çekilen bir yapımdı. Warner Bros bir türlü oyunculara bekledikleri açıklamayı yapmadı. Oyunun bireysel bir oyun olarak mı sunulacağı yoksa Batman: Arkham Knight oyununa dair bir DLC mi olacağı bile bilinmiyordu. Tabi bu bilinmezlik düne kadar sürdü. Dün direkt olarak Warner Bros tarafından bir açıklama yapıldı. Bu açıklamanın kaynağında ise yeni Batman oyunu yer alıyordu. Tabi oyunun yeni olduğunu söylesek bile bunun bir remaster versiyon olacağından bahsetmeden geçmeyelim.

Daha önce yayınlanmış olan Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City oyunlarını birçok oyuncu oynamıştır. Özellikle de Batman serisine sahip olan oyuncuların asla kaçırmayacakları bir oyun olduğuna eminiz. Bu yeni Batman: Return to Arkham çıkış tarihi ile beraber tüm geçmiş oyunları kapsayan bir koleksiyon modunu evlerinize getirecek. Yani bu iki oyunu kapsamasının haricinde tamamıyla yenilenmiş bir oyun içeriğiyle sunulacak. Bu durumda da oyun severlere yeni bir macera sunulacağından bahsetmek mümkün olabiliyor. Çünkü geliştirme aşamaları direkt olarak Unreal Engine 4 kullanılarak yapılıyor. Eğer sizde Batman hayranıysanız arşivinizin derinliklerine işleyecek bir oyun daha geldiğini söylememiz gerekiyor.

Batman: Return to Arkham Ne Zaman Çıkıyor?

Batman: Return to Arkham çıkış tarihi içinde belirli bir açıklama yapılmasını beklemeyecek olan oyuncular bu konuda oldukça şanslı hissediyorlar. Çünkü genelde oyunların çıkış tarihleri bir türlü açıklanmaz. Oysa Batman: Return to Arkham çıkış için 29 Temmuz 2016 tarihini beklediğini açıklayarak bir video yayınladı. Batman videosu ile beraber hem çıkış tarihini hem de Batman remaster versiyon ile neler yaşayacağınızı görebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir