Batman: Return to Arkham İçin Çıkış Tarihi Söylentileri

batman-return-to-arkham

Batman klasiklerini bir araya toplayan bir HD Remaster paketi özellikle serinin hayranlarını büyülemişti. Burada tek sorun ise Batman: Arkham Origins oyununun bu pakette olmayacağıydı. Zira Rocksteady Studios tarafından geliştirilen oyunun diğer oyunlarla aynı pakette bulunması imkânsızdı. Bunun üzerine Viruous Games stüdyoları çalışmalarına Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City oyunlarıyla başladı. Bu şekilde de devam edeceğini açıklayarak arkalarına Warner Bross desteğini aldı. Son olarak Warner Bross’un kalite incelemeleri bize bir erteleme haberi duyurmuştu. Oyunun 2016 yılının başlarında net olarak duyurulmuş olan çıkış tarihi 29 Temmuz idi. Fakat Warner Bross çıkıp Unreal Engine 4 ile geliştirilen Batman: Return to Arkham HD Remaster ertelendi dedi.

Bu birçok kişiyi üzerken oyunculara en iyi oyun grafiğinin ve oynanabilirlik dinamiklerinin sunulmaya çalışılması bir yandan da sevindirici bir gelişmeydi. Mayıs ayında ertelendiği duyurulan oyun Eylül ayına kadar yani bu günlere kadar sessizliğini korumaya devam etti. Ta ki geçtiğimiz gün Warner Bross tarafından gelen müjdeli habere kadar. Bu haber neticesinde Batman: Return to Arkham çıkış tarihi için net bir süreç belirlenmişti. Hatta beklediğimizden çok daha iyi bir gelişim söz konusuydu. Birçok kişi halen daha duyurulmayan oyunun 2017’ye dayanan bir çıkış tarihiyle karşımıza çıkabileceğini sanmasına karşın oyun Ekim ayında bizlerle buluşacak.

Batman: Return to Arkham HD Remaster Çıkış Tarihi

Batman: Return to Arkham çıkış tarihi için belirtilen süreç Avrupa için 21 Ekim olarak duyuruldu. Amerika’da ise 18 Ekim tarihinde oyun severlerle buluşacak. Bunun dışında Xbox One ve PlayStation 4 konsollarında oynanabilecek olan yeni nesil Batman serisinin grafik yönünden de aşırı gelişim kat ettiğini söylemeden geçmeyelim.

Bunu görebilmemiz için Warner Bross birde Batman: Return to Arkham HD Remaster fragmanı yayınladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir