Batman Arkham Knight Xbox One incelemesi

Batman Arkham Knight Xbox

Tüm Batman karakteri sevenlerin çok büyük ilgisini çeken oyunun Xbox One için gelen ve güncelleştirilmiş versiyonu incelemesi gerçekleştirildi. PC çıkışıyla birçok hatayı gözler önüne seren oyun Xbox One için yayınladığı güncellemeyle nasıl bir iş çıkaracağını gösterecek. Oyunun nasıl oynandığını ve oyun içi birçok detayı sonunda Batman Arkham Knight Xbox One incelmesi sayesinde görebilirsiniz.

Batman karakterinin aniden ortadan kaybolması sizin kafanızda da soru işaretlerine yol açtı mı? Peki gerçeğin ne olduğunu ne kadar merak ediyorsunuz? Son zamanlarda bu oyunla ilgili birçok haber yayınlandı. PC versiyonunda yaşanan sorunların Xbox versiyonuna yansıyacağı iddia edildi. Ancak Xbox One incelemesi esnasında herhangi bir sorun yaşanmaması dikkatlerden kaçmadı. Buradan anlaşılıyor ki yapımcı firma PC skandalından ders çıkarmış ve Xbox One için güzel bir derleme paketi yayınlamış.

 

Batman: Arkham Knight’in Xbox inceleme videoları ve görselleri paylaşıldı ve sosyal medyada büyük bir etki yarattı. Bu resimler ve videolar oyuncular tarafından günlerce güncel olarak tartışıldı. Ancak PC platformu için yaşanan sorunlar oyuncuların inanmasını engeller nitelikteydi. Xbox One ile Batman Arkham Knight oyununu tecrübe eden oyuncular her şeyin harika olduğunu üzerine basarak aktarmaya devam ediyor. Oyun detayları, senaryo ve grafikler gerçekten muazzam.

Oyunu PC kullanıcıları bilgisayar üzerinden bitirmeleri oldukça güç gözüküyor. Çünkü hatalardan dolayı Batman Arkham Knight oyununun PC sürümleri toplanmaya başlanmıştı. PC oyuncularının konuyla ilgili düşünceleri uzun bir süre değişmeyecek gibi gözüküyor. Xbox One güncellemesiyle oyun çok daha keyifli bir oyun performansını bekleyenlerine sundu. Şuan birçok kişi Batman karakterinin son oyununda kaldığı yere üzülmeye devam ederken Xbox oyuncuları durumun keyfini çıkarıyor. Batman: Arkham Knigt oyunu şimdilik Xbox için geçer not aldı diyebiliriz. Bu keyfi PC başında yaşayacak olan oyuncular içinse hala daha net bir tarih verilemiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir