Batman Arkham Knight Temalı PS4’ler Üretiliyor !

 batman-arkham-night-temali-ps4

Oyun hayranlarının merakla beklediği ve kaliteli bir oyun olan Batman: Arkham Knight artık PS4 cihazlarında temalı şekilde çıkacaktır. Yeni oyun olan Batman oyunu artık Playstation 4 oyun konsollarını üretilmeye başlandı. Çok yakında oyun severlere satılmaya başlanacak olan PS4 cihazlarının üzerinde Batman oyunun temaları yer alıyor olacaktır. Bu harika playstation 4 cihazlarına çok yakın sürede kavuşmuş olacaksınız.

Yaklaşık olarak 23 Haziran tarihinde çıkışı beklenmekte olan Batman serisinin en yeni oyunu olan Bu oyun için Sony firması masaya oturdu ve bir anlaşma oluşturulduğunun haberi geldi. Sony firması ve Batman oyun serisini üreten firma arasında yapılan anlaşma sonucu Sony, Batman: Arkham Knight temasıyla Playstation 4 oyun konsollarını üreteceğini duyurdu. Bu üretim çoğu oyun severe adına şu açından da üzücü olabilir. Yapılan anlaşma gereği PS4 cihazının

Batman: Arkham Knight temalı olan ürünleri sınırlı sayıda piyasaya sürülecektir. Bu temaya sahip olan oyun konsollarında ise Playstation 4, Dualshock 4 kontrolcüsü de yer alacaktır.

Batman oyunu tüm dünyaca bilinen en harika oyun türleri arasında yer almaktadır. Sevilerek oynanan oyunun ise kullanıcıların ne kadar benimsediği Sony firmasıyla Batman oyununu üreten firma arsında gerçekleşmekte olan anlaşmayla da net şekilde ortaya çıkmaktadır. Beklentilerin üzerinde bir performansla oyun satışlarını sürdüren Batman serisi için en yeni oyunundaki bu sürpriz oyun severlerin yüzünü güldüreceğe benziyor.

Batman: Arkham Knight oyunu adına hazırlanacak özel paketlerin fiyatı ise yaklaşık 449,99 dolar olarak satışa çıkacak ve alıcısını bekleyecektir. Bunun haricindeki standart olan paketlerin ise yaklaşık 399,99 dolar dan satılacağı belirtilmiştir. Batman: Arkham Knight temalı olan oyun konsolu sınırlı sayıda üretileceği için bu oyunu sevenlerin konsol raflardaki yerini alır almaz satın alacakları ifade edilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir