Batman Arkham Knight İçin Harley Quinn Videosu ve Eklentisi

Batman Arkham Knight

Batman oyunu efsanevi film ve oyun serisi olarak biliniyor. Bunun yanında bir oyunu başka bir yapımcı tarafından çıkartılmış olsa da artık Batman yuvaya dönüş yaptı. Rocksteady adlı yapımcı firmaya geri dönen Batman Arkham Knight yeni oyun eklentileriyle yeni bir ivme kazanmak istiyor. Her çıktığı dönemde her sürümüyle geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran oyun, bu başarısını sürdürmek istiyor.

Batman Arkham Knight hikayesinde Harley Quinn oldukça önemli bir karakterdi. Joker takıntısıyla tanıdığımız karakteri kontrol etmek oyunda ne değiştirir? Size de bütün dengelerin yön değiştireceğini anımsatıyorsa doğru adrestesiniz. Evet yeni çıkacak olan Harley Quinn DLC’si ile bu mümkün olacak. Batman Arkham Knight oyununda Harley Quinn karakterimiz olacak ve onu kontrol edeceğiz.

Ayrıca satışa çıkacağı zaman bu DLC’yi satın almak isteyenlere ufak bir sürprizde var. Mevcut harita düzenine yeni bir kısım ekleyen Rocksteady oyuncularına hoş bir sürpriz hazırlamış. Hali hazırda olan bölümlerden sıkıldıysanız hem Harley Quinn ile hem de yeni eklenecek olan harita ile keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Batman Arkham Knight efsanesi her bölümü ile yeni heyecanlara ve yeni aksiyonlara gebe olurken önümüzde ki dönemin ne getireceği ise büyük merak konusu.

Batman Arkham Harley Quinn DLC’sini satın alacaklar için şimdiden heyecanlı bekleyiş başladı. 23 Haziran 2015 tarihinde satışa çıkacak olan eklenti için daha 20 gün varken bir fragman yayınlandı. Doğal olarak bekleyenlerin beklentileri en üst seviyeye çıktı. Batman Arkham Knight için şuanda PC, PS 4 ve Xbox One platformları ile anlaşma sağlanmış durumda. Eski konsollar olan Xbox 360 ve PS 3 için henüz net bir bilgi yer almıyor. Zannediyoruz ki oyun artık yeni yüzüyle yeni konsollara hitap ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir