Batman Arkham HD Collection Çıkacak Mı?

Batman Arkham HD Collection Çıkacak Mı

 Batman Arkham efsanesi şimdiye kadar birçok oyuncunun ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ancak aynı beyazperdede olduğu gibi Batman gibi kahramanlar birisi tarafından ya çok sevilir ya da hiç sevilmez. Eğer sizde daha önceden bir Batman oyunu oynamadıysanız ve bu deneyimi biraz geç yaşadıysanız şanslı kişilerden olabilirsiniz. Birçok oyunun koleksiyon paketlerinin satışa çıktığı günümüzde herkesi heyecanlandıran bir durum söz konusu olmuştu. Geçtiğimiz hafta bir sızıntıyı kaynak göstererek sunulan haberde Arkham Knight tekrardan PlayStation 4 üzerine gelecekti. Aynı zamanda tüm içeriklerin dahil edildiği tam bir koleksiyon oyunu olarak çıkması bekleniyordu.

Çok fazla dikkat çekmeyen haber ise dün itibariyle resmen bir üst seviyeye çıktı. Bunun nedenlerinden birisi bu kez sızdırılan haberin Game Stop tarafından servis edilmesiydi. Sızıntıdan ziyade ciddi bir duyum olarak bakılmaya başlanan haberin içeriği iki Batman oyununu birden kapsıyordu. Batman: Arkham City ve Batman: Arkham Asylum oyunlarını bir arada sunacak olan koleksiyoncu paketi bu sefer ilgi çekmeyi başarmıştı. Fakat dikkat çekici detaylar bir görselle de taçlandırıldığında gerçekten sızıntının ötesine geçtiğini belirtmenin zamanı geldi.

Batman: Arkham HD Collection Ne Zaman Çıkacak?

Eğer Batman: Arkham HD Collection gerçekten çıkacaksa buna ilişkin tarih görselin üzerinde yer alarak oyuncuları heyecanlandırdı. Tüm sızıntı haberlerin doğru olması durumunda çıkacak olan koleksiyon sürümü iki oyunu ve iki oyun için çıkmış olan tüm DLC dosyalarını içerecek. Güncellemeler, yamalar ve eklentilerle şimdiye kadar sunulmuş tüm Batman içeriklerine ulaşmış olacaksınız. Üstelik HD kalitesinde sunulacak olması da yeni nesil konsollardaki oynanabilirliği üst noktalara çekecektir.

Doğru haber olması durumunda yalnızca PS4 için değil aynı zamanda Xbox One içinde çıkış yapacağını da belirtelim. Batman Arkham HD Collection çıkış tarihi içinse belirtilen tarih 10 Haziran 2016 olarak dikkat çekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir