Batı’nın ağır toplarında değişiklik mi olacak? – Dota 2

Team Secret’in Starladder 11. sezon lan finallerine katılmayacağını bildirmesi ve çekilmesinin ardından İnternet’te birçok dedikodu dolaşmaya başladı. Değişiklik yaşanacak tek takımın Team Secret olmayacağını belirten birçok kişi bulunuyor. bu konuda da sağlam temellere dayandığını söyleyerek tahminde bulunanlar bile var.

Takımlarının destekçisi olan Dota aşıkları da herhangi bir değişiklik olup olmayacağını öğrenmek için her şeyi en ince ayrıntısına kadar incelemeye başlıyor. Bu olaylar başlayalı çok olmadan Kuzey Amerika’daki ünlü Dota simalarından birisi olan Barnyyy Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile herkesi şaşırttı. C9, EG ve SEcret’in bir yeni oyuncu alacağın duyurdu ve bunun sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göre olduğunu belirtti.

roster

Bu durumda akıllara ilk olarak Jimmy “Demon” Ho gelse de kendisi yeni bir oyuncu değil. EG’nin eski oyuncularından birisi olan Mason “Mason” Venne’de NADOTA forumlarında bir açıklama yaptı ve EG’den Ludwig “zai” Wahlberg ve Artour “Arteezy” Babaev’in Team Secret’a katılmak için ayrılacağını söyledi.

Bazı kişiler ise Arteezy’nin Cloud 9 takımına katılacağını söylüyorlar.

Oyuncu ve takım değişiklikleri hakkında birçok spekülasyon dönse de tam olarak değişiklikler bir ay içerisinde belli olacaktır. Takımlar da yeni kadroları ile birlikte The International 2015 için çalışmaya başlayacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir