Avantajlı Bir Fallout 4 Başlangıcı İçin Rehber

fallout4

Bethesda tarafından geliştirilen Fallout 4 efsanevi oyun serisinin son oyunu olarak karşımıza çıktı. 10 Kasım 2015 tarihinde yayınlanan oyun resmi olarak çok sayıda kullanıcı tarafından daha ilk gününde satın alındı. Ön sipariş veren kullanıcıların çoğunlukta olduğu oyuncu kitlesi YouTube hesaplarından çeşitli videolarla oyun hakkında bazı detaylar sunmaya başladı. Bu detaylar arasından derlediğimiz ve Fallout 4 başlangıç önerileri adı altında sunulabilecek bir rehber hazırladık.

 Açık dünya oyunlarının en geniş çaplı örnekleri arasına girmeyi başaran rol yapma oyunu Fallout 4 başlangıcı için en ideal yöntemleri sıralayacağız. Özellikle görevler için başta olmak üzere tüm oynayış fonksiyonlarınızı etkileyecek genel tavsiyelerle harika bir Fallout deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunun tüm noktaları için ayrı ayrı düzenlenmiş perk seçeneği bulunuyor. Bu perk seçeneklerini en ince detayına kadar incelemeniz oyunun genelinde daha iyi sonuçlar almanıza fayda sağlayacaktır.

Birçok oyuncunun ilk etapta oyunun çıkmasından kaynaklanan heyecanla seviyelerini yükseltmediği dikkatlerden kaçmadı. Özellikle neden seviye yükseltmeyi unutayım ki diyen oyuncuların bu hataya düşerek gerek savaş gerekse aksiyon heyecanından bunu unuttuğunu biliyoruz. Bu yüzden bunu hatırlatırken Pip-boy kullanarak seviye puanlarınızın dağılımını en düzeyli şekilde yapmayı unutmayın diyerek devam edelim.

Lead Belly perki son derece önemli bir seçenek olarak karşınıza çıkacak. Oyunun ilk etaplarında karşınıza çok sık çıkacak olan içme suları iyileşmenizi etkileyen faktörlerden biridir. İşte bu noktada Lead Belly perkini alırsanız bunları daha kolay elde edebilir ve Fallout 4 içinde yaralanmalar yaşadığınızda daha hızlı iyileşmenizi mümkün hale getirebilirsiniz. Lockpicking perki kullanmanız her anlamda kullanabileceğiniz eşyaları daha çabuk elde etmenizi sağlayacak. Hayatta kalmanız bu perki kullanmanıza bağlı olabilir.

Unutmayın ki Fallout 4 oyunu dikkat isteyen bir oyundur. Hack sistemi çok zor bir şifre kırma algoritması geliştirmiş. Dolayısıyla şifreleme ve şifre kırma işlemleri çok uzun sürebiliyor. Ancak yapabildiğiniz takdirde bunun için sonuna kadar mücadele etmeniz sizi bir adım öne götürecektir. Aylardır beklenen Fallout 4 macerası tüm hızıyla devam ederken bunun tadını ideal bir başlangıç yaparak çıkartın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir