Avalon Heroes Online ve Karakterler

Avalon Heroes Online

Alaplaya tarafından yayına sunulan MMORTS oyunlarından Avalon Heroes Online, strateji oyunları sevenler için ücretsiz olarak oynanabilen ve savaşta taktiğinizi kullanarak rakiplerinizi yenmenizi sağlayacak başarılı bir oyun.

Bu oyun Warcraft Dota’ya çok benziyor, kalite ve oynanış açısından hiçbir farkı yok, hatta ücret ödemek zorunda olmamanız nedeni ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Aenoia ve Oriens isimli iki geniş kıtadan oluşan bu oyunda ilk etapta tarafınızı seçiyorsunuz, karşınıza 5 karakter çıkacak, bu karakterlerin hepsi de özel yetenekler sahip. Siz kendinizi geliştirdikçe ve zaman geçtikte karakter sayıları 100’e kadar çıkıyor.

Avalon Heroes Karakterler

Avalon Heroes’taki önemli karakterlerden bazılarını sizlere aktarmak istiyorum.

Oriens Kıtası: Doğayı çok seven ve verdiği nimetlerden dolayı saygıda kusur etmeyen kabilelerin yer aldığı bu kıtada, acımasız ve savaşçı ruhların gelip her tarafı yağmalaması ile huzur bozulur.

Takiru: Ek silah kullanmadığı için çok çeviktir, pençeleri ile rakiplerine ani ve güçlü hamleler yaparak yok edebilir.

İgnes: Yaşam gücü fazla olan bu karakter oyunun tankıdır, onu öldürmek hiç de kolay olmayacak.

Raiksha: Sword olarak da adlandırabiliriz, kılıç ustasıdır, hatta oyundaki en hızlı silah kullanan karakterdir. Yapıları yıkma gibi özelliği de bulunur.

Heathpati: Büyüleri ile rakiplerini saf dışı bırakma özelliği olan bu karakter aynı zamanda sinsice arkadan saldırılar yaparak düşmanlarını egale ediyor.

Juajin: Yakın mesafe saldırılarda etkili bu karakter Battle savaşlarında çok iyi, büyü kullanabilme gibi yeteneklere de sahipler.

Aeonia Kıtası: Eski dönemlerde şövalyelerin herkesin eşit yaşaması için mücadele ettiği, melekler tarafından korunan bu kıtaya büyülü güçleri olan şeytani yaratıkların saldırması sonucu her şey alt üst olur.

Kelas: Defans ve saldırı gücü de aynı, bir takım yetenekleri ile yakın dövüşte yüksek hasarlar verebilir.

Jarge:  Alevin ve elektriğin kuvvetli taraflarını kullanarak düşmanlarını büyük zaiyatlar verebilen büyücüdür.

Laina: Uzak alanlardan düşmanını kolayca yok edebilen bu karakter, dostlarına da güç vererek kolay ölmelerini engelleyebilir.

Neklit: Ani saldırılar ile düşmanların arasına sızıp onların hepsini yok edebilecek etkili bir katildir.

Durof: Kara büyü ile uzak alanlardan güçlü darbeler ile rakiplerini yok eder.

Avalon Hereos Online’da, görevleri başarı ile sonuçlandırınca birbirinden yetenekli ve çeşitli karakterlerin sahibi olabileceksiniz. Her zevke uygun oyun modları ile sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir