Aura Kingdom Beta Sürümüyle Karşımızda

Aeria Games’in Avrupa sunuculuğunu yaptığı sevimli MMORPG oyunu Aura Kingdom, 23 Aralık 2013 tarihinden itibaren oyunculara açılacak. Her ne kadar sevimli görselleriyle bize eski tarz MMORPG oyunlarını hatırlatıyor olsa da aslında Aura Kingdom yeni nesil bir MMORPG oyunu. Gelişmiş savaş sistemi ve FlyFF’a benzeyen ancak daha kaliteli anime tarzı grafikleriyle Aura Kingdom, ayrıca oyunculara karakter özelleştirme imkanını da sunuyor.

Kore yapımı MMORPG oyunlarına yeni bir soluk getiren Aura Kingdom’ın karakter özelleştirme sistemiyle her oyuncunun kendine özel farklı bir karakteri oluyor. Eğlenceli animasyonlarıyla oyunun dünyasına farklı bir keyif katıyor ve sıkıcı RPG oyunlarından ayrılıyor Aura Kingdom.

Aura Kingdom henüz çok yeni bir RPG oyunu olduğundan oyun hakkında öğrenmek isteyeceklerinizi içeren bir tanıtım videosunu da sizlerle paylaşıyoruz:

Aura Kingdom hakkında daha fazla bilgi almak ya da Aura Kingdom Beta’sına kayıt olmak için burayı tıklayın.

Aura Kingdom Ekran Görüntüleri:

[nggallery id=175]

2 comments

  1. Arkadaşlar oynayan veya oynayacaklar bana ulaşsın facebooktan ” facebook.com/ksburak06 ” profilim bu arkadaşlar. Chimera da oynuyorum. Adım BurakFoxx 46 levelim şuan.

  2. Arkadaşlar oynayan veya oynayacaklar bana ulaşsın facebooktan ^https://www.facebook.com/servank^ profilim bu arkadaşlar. Chimera da oynuyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir