Attack on Titan İçin 20 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

Attack on Titan İçin 20 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

Attack on Titan oyunu anime severlerin çok yakından tanıyacağı bir proje olarak dikkat çekiyor. Çünkü çıkacak olan oyunun aslı bir anime olarak son yıllarda ciddi izlenme oranlarına ulaştı. Bununla birlikte geliştirici firma kolları sıvayarak yeni bir oyun geliştirme işlemlerine başladı. İlk duyurulduğundan beri ciddi bir beklentiye sebep olmasının temelinde ise çok izlenen animeler arasında bulunması gösterilebilir.

Oyun severlere sunulacak olan Attack on Titan oyununun konusu ise anime ile aynı doğrultuda ilerleyecek. Attack on Titan konusu ile şehirlerini işgal edecek olan devlerin elinden kurtulmak ve onlara karşı mücadele etmek isteyen bir grup insanı işliyordu. Oyunda tıpkı bu doğrultuda ilerleyecek ve bir grup insanımıza taktiksel ve stratejik olarak kat ve kat büyük devlerden korunmayı öğreteceğiz. Oldukça eğlenceli bir oyun modülü olmasının yanı sıra 2016 yılının beklenen oyunları arasına girdiğini belirtmek gerekiyor. Attack on Titan oynanış videosu ise bu beklentilerin boşuna olmadığını kanıtlıyor.

Attack on Titan Ne Zaman Çıkıyor?

Attack on Titan 20 dakikalık oynanış videosu ile oyunun dinamiklerine ve grafiklerine yönelik birçok detayı bizlere sunmayı başardı. Bununla beraber Attack on Titan çıkış tarihi merak edilen diğer konulardan birisi haline gelmeye başladı. 18 Şubat 2016 itibariyle oyuncularla buluşacak olan oyunun Sony tarafından piyasaya sürüleceğini belirtmek gerekiyor. Dolayısıyla yalnızca PlayStation 3, PlayStation4 ve PlayStation Vita platformları için oynanabilir olacak.

Attack on Titan oynanış videosu her ne kadar Japonca anlatılarak oynansa da bize oyun içerisindeki detayları sunması yönünden güzel bir içerik olmuş. Sizde oyun hakkında merak ettiğiniz detayları aşağıda yer alan video aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir