Assassin’s Creed: Syndicate Yakında Geliyor

Assassin’s Creed Syndicate

Ubisoft harikalar yaratmaya devam ediyor. Çok kısa bir süre içerisinde Assassin’s Creed: Syndicate hayranları ile buluşacak. Yetkililer tarafından bir de oyunla ilgili video yayınlandı ki, ne kadar kaliteli olduğunu izleyince siz de göreceksiniz.

Assassin’s Creed: Syndicate oyunun hikayesi bu sefer farklı olacak. Victoria Dönemi olarak bilinen İngiltere Sanayi devrinin hikayesine yaşayacaksınız. Profesyonel bir katil ile birlikte eski versiyonun görevlerine kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Ubisoft, Assassin’s Creed: Syndicate oyununa biraz fazla önem vermiş. Sanayi Devrimini tüm gerçekçiliği ile yansıtmayı ihmal etmemiş. Tek kişilik oynanan oyunlar için de Assassin’s Creed: Syndicate, birçok oyunu geride bırakacak kadar kaliteli görünüyor. Sanayi Devriminde öyle şeyler keşfedildi ki, o dönemin insanları bile hayretlerini gizleyemedi. Varlıklı ve yoksu insanlar arasında bir uçurum vardı ki, oyunda bunu bariz şekilde görebilmeniz mümkündür. Yöneteceğimiz özel suikastçı ise o dönemdeki bu büyük farklılığı ortadan kaldırmak olacaktır.

Assassin’s Creed: Syndicate oyununda suikastçı olarak 2 farklı karakter yer alıyor. Bu kardeşlerin kendisine göre özellikleri var. Jacop isimli karakteriniz biraz asabi ve her şeye baş kaldıran yapısı var, bu kadar sinirle de anca karanlık dünyada lider olunabilir. Evie ise tam tersi, oldukça sakin, yaptığı işleri hiç kimseye hissettirmiyor, kendini kontrol edebilen bir karaktere sahip.

Ubisoft öyle bir dünya yaratmış ki, oldukça geniş ve her türlü ayrıntıya yer verilmiş. Bu zorlu dünyadaki sokaklarda hayatta kalabilmek için çok çabalamanız gerekecek. Assassin’s Creed: Syndicate oyunun çıkış tarihi ise Ekim ayının 23. Günü olarak belirlenmiş. Umarım anlatılanlar kadar güzel olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir