Assassin’s Creed; Syndicate, Jack The Ripper DLC İçin Fragman Yayınladı

Jack The Ripper DLC

Assassin’s Creed oyununun yeni çıkacak olan sürümü Syndicate, Ubisoft tarafından geliştiriliyor. Yapımcı firmanın uzun bir mesai sonucu çıkarmaya hazırlandığı oyunda artık sona gelindi. Neredeyse çıkışına 1 aylık bir süreç kaldığını söyleyebiliriz. Assassin’s Creed: Syndicate oyunu PS4 ve Xbox One konsolları için 23 Ekim 2015 tarihinde resmi olarak çıkışını yapacak. PC oyuncularının ise 19 Kasım 2015 tarihini beklemesi gerekiyor.

Zaman olarak Viktoryan devrinde geçeceği öngörülen Assassin’s Creed: Syndicate şimdiden merak konusu olmaya başlandı. Özellikle uzun süren yapım aşamasının ardından Ubisoft tarafından yapılan açıklamalarla bazı gecikmeler yaşandı. Aslında oyunun daha erken çıkması söz konusuydu. Ancak aksaklıklar ve yetişmeyen işler neticesinde durum böyle oldu. Tıpkı o zaman tepkilere maruz kaldığı gibi yine Ubisoft cephesi büyük tepkiler alıyor. Ancak bu sefer çıkış tarihi yerine oyuna eklenecek olan yeni bir DLC.

Kimilerine göre oyun henüz çıkmadan duyurulan DLC oldukça gereksiz. Bu kesimler oyundaki hataların ya da benzer durumların çözülmeden DLC paketinin duyurulmasına anlam veremiyor. Assassin’s Creed: Syndicate için Jack The Ripper DLC ise tüm bu serzenişlere rağmen çıkışını yapacak. Bildiğiniz gibi Viktoryan devrinin en ünlü seri katillerinden birisi Jack The Ripper. Dolayısıyla oyunda böyle bir detayın bulunması muazzam gözüküyor. Her ne kadar henüz oyunu görememiş olsak bile Jack The Ripper gibi bir azılı katili oyunda engellemeye çalışmak son derece heyecanlı.

Oyunculardan gelen yoğun tepkilere rağmen Assassin’s Creed: Syndicate Jack The Ripper DLC paketi gündemini koruyor. Oyunun çıkmasının ardından birkaç gün içerisinde aktif olması bekleniyor. Elbette ilk olarak PS4 ve Xbox One için sunulacak olan paketin PC çıkışıyla birlikte tüm platformlarda aktif olacağı tahmin ediliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir