Assassin’s Creed Syndicate İçin Yepyeni Oynanış Videosu

 Assassin’s Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate uzun zamandır oyuncular tarafından bekleniyor. Ancak bu bekleyişin sonu oldukça iyi bir noktaya varacak gibi gözüküyor. Çünkü yayınlanan harika bir fragman ve birçok görsel var. Fragmanın yanı sıra yayınlanan görseller Londra’nın karanlık yüzünü çok açık bir biçimde ortaya çıkıyor. Bizim oyun içerisinde gireceğimiz mekanlardan karşılaşacağımız tehlikelere kadar birçok detayı içeriyor. Ama son zamanlarda en çok karşılaşılan sorun olan video ve görsellerin oyunlarla örtüşmeme problemi yine yaşanabilir.

Bunu söylememizdeki asıl amaç görsellerin fazlasıyla kaliteli gözükmesi. Eğer Assassin’s Creed Syndicate geliştiricileri gerçekten yayınladıkları görselleri platformlarda oyunculara sunabilirse harika bir iş çıkarırlar. Son zamanlarda gördüğümüz en etkileyici grafiklerin bunlar olduğunu söylemek mümkün. Dolayısıyla oyuncuların beklentisi de fazlasıyla yükseldi.

Bildiğiniz gibi efsanevi seri Assassin’s Creed için gelen yeni sürüm Syndicate 1868 yılında geçiyor. İngiltere’nin Sanayi devrimi esnasında bulunduğu durumu gözler önüne seren ve Londra’nın sokaklarını işleyen oyunda ikizleri yönetiyoruz. Jacob ve Evie ismindeki ikizlerimiz tapınak himayesinde olan şehri aramaya koyulurlar. Buradaki kahramanımız ve asıl senaryoda bunun üzerine kuruludur.

Son derece harika bir senaryoyu bizlerin önüne süren oyun Londra şehrini baştan aşağı tekrar modellemiş. Tamamıyla 1860’lı yıllarına geri dönen şehir gerçekten efsanevi gözüküyor. Assassin’s Creed Syndicate oyunu PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Ekim tarihinde çıkış yapacak. PC oyuncuları ise oyuna ancak 19 Kasım tarihinde ulaşabilecek.

Çıkış tarihleri PC oyuncularını biraz rahatsız etse de Assassin’s Creed syndicate oyunu için geri adım atılmadı. Söz konusu grafiklerin ve fragmanın gerçekten oyundaki hali olması yönünde umutluyuz. Geliştirici şirketin oyuna önem verdiğini biliyoruz. Fakat bu denli bir grafikle diğer oyunları tuş etmesi çok olası gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir