Assassin’s Creed Syndicate Gözler Önünde

Assassin’s-Creed-Syndicate

Ubisoft tarafından yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkacağı malumunuz. Ancak oyunun isminin ne olacağı çok büyük bir belirsizlikti. Bununla beraber çeşitli oyun ve teknoloji mecraları bu konuda çeşitli söylentileri dile getirmeye başladı. Özellikle sızıntılarıyla ünlü olan Kotaku ve Ubisoft cephesine yakın sayılabilecek Polygon tarafından atılan iddialar oldukça ciddiye alındı.

Kotaku, Ubisoft’un yeni Assassin’s Creed oyununun isminin Syndicate olacağını duyurdu. Çoğu platformun Victory isminden bahsederken herkes bu ismi es geçse de Kotaku sızıntılar konusunda ne kadar güvenilir olduğunu bir kez daha kanıtladı. Geçtiğimiz günlerde Ubisoft cephesine yakın mecralardan alınan belgelere göre Polygon yeni oyunun Syndicate olduğunu açıkladı.

Sanayi devriminin yeni oturduğu zamanları ele alan oyun Londra’da geçiyor ve kahramanımızın ismi bu sefer Jacop Frye. Bir suikastçıyı canlandıracağımız oyunda aksiyonun hiç bitmeyeceği ilk açıklamalarla belirdi. Bildiğiniz gibi Assassin’s Creed Syndicate önceki sürümleri gibi bol maceralı ve geniş parkurlu bir oyun olarak bekleniyor. Herkes tarafından çeşitli spekülasyonlara maruz kalan oyun artık yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı. En dikkat çekici konulardan biriyse oyunun çıkacağı platformlar. Assassin’s Creed Syndicate sadece PS4, PC ve Xbox One için çıkacak. Buradan anlaşılacak olan sonuç ise Ubisoft’un firma olarak artık PS3 ve Xbox 360 için desteğini kestiği yönünde.

Assassin’s Creed Syndicate oyunu ile büyük bir kitle tekrar heyecanlanırken oyunun çıkış tarihi konusunda ki bilmecelerde yavaş yavaş çözülüyor. Kasım ayında çıkacağını söyleyen Kotaku bu kez üstün bir güven sağlamış durumda. Oyunun önceki serilerine de bakıldığında aslında sürpriz bir tarih olduğu pek söylenemez. Ayrıca firma tarafından Assassin’s Creed Syndicate için bir lansman gecesi düzenlenecek. 12 Mayıs günü saat 19:00’da nefesler tutulacak ve oyun resmi olarak tanıtılacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir