Assassin’s Creed: Ezigo Collection İçin İlk Adım Atılmış Olabilir

assassin

Ubisoft ya büyük bir sürpriz peşinde ya da Güney Kore ve Kuzey Kore’deki oyunculara çok büyük bir kıyak yapacak. Geçtiğimiz aylarda hatırlayacağınız üzere bizler Assassin’s Creed filmi için gün sayıyorken 2D bir oyun olan Assassin’s Creed: Chronicles Trilogy ile karşımıza çıkmıştı. Rusya, Hindistan ve Çin tabanlı hikâyede bir uzakdoğu macerasının içerisine atılıyorduk. Hatta oyun iki boyutlu olmasına rağmen çok tutulmuş ve serinin bu sene yeni oyun çıkarmama kararının yerini doldurmuştu.

Şimdilerde çıkan söylentiler NeoGAF tabanlı ve catmario isimli kullanıcının keşfiyle deşifre edildi. Bildiğiniz karara göre Ubisoft bu sene bir Assassin’s Creed oyunu sunmayacağını açıklamıştı. Bu seriyi bir sene dinlendirmek için normal karşılandı. Ancak Kore Patent Teşkilatı olan Korean Ratings Board tarafından yeni bir AC oyunu görünür halde karşımıza çıktı. Assassin’s Creed: Ezio Collection isminden bağırdığı gibi bir koleksiyon olacak ve %95 oranında da HD Remaster versiyonlar içerek. Bu sızıntıyı ortaya çıkarıp NeoGAF yayını yapan kullanıcının firma üzerinden bir bağlantısı bulunmuyor. Üstelik ortalığı çalkalamış olsa da Ubisoft cephesinden bu haberle ilgili bir açıklama gelmedi.

Assassin’s Creed: Ezio Collection Hangi Oyunları Kapsayacak?

AC HD Remaster koleksiyon paketi olarak duyurulması beklenen Ezio Collection için bahsi geçen oyunlar şu şekilde sıralanıyor.

  • Asassin’s Creed 2
  • Assassin’s Creed: Brotherhood
  • Assassin’s Creed: Revelations

Bu üç oyunun HD remastered sürümleriyle birlikte çıkacağı düşünülen Assassin’s Creed: Ezio Collection için süreç, içerik ve bilgi bulunmuyor. Yalnızca Kore tabanlı patent enstitüsünün PlayStation 4 ve Xbox One için geçerli olan bir oyunu listesine eklediğini görebilmekteyiz. Hemen aşağıdan sizde fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir