Aşk Ritmi Online İnceleme

Aşk Ritmi Online İnceleme

Aşk Ritmi Online ismini duymadıysanız belki de Love Beta adını duymuşsunuzdur. Birçok güzel oyunu bizlere sunan Mayn Games’in yaptığı bu 3D MMO dans oyunu oldukça ilgi çekici gibi görünüyor. Bu oyunun yapımından önce insanlar hakkında genel karakter analizleri yaparak oyunu bizlere sundular.

Oyuna kayıt olarak ilk girişinizde Aşk Ritmi için özel kıyafetiniz seçiyorsunuz, karakterinizi ona göre şekillendirip yaratıyorsunuz. İlk etapta oyun size çok fazla alternatifler sunmuyor, ilk başlayanlar için yeterli sayılabilecek görsel efektler ve kıyafet seçimleri bulunuyor. Aşk Ritmi Online için karakterinizi oluşturduktan sonra oyuna başlıyorsunuz ve kendinizi geliştirdikçe seviyeniz yükseliyor, buna göre de rakiplerinizden daha iyi kıyafetler giyip danslar edebiliyorsunuz. Oyun içinde 3 tür server var, ilk server olan Çaylak’ta, yıldız seviyeleri 1-2-3 olan yeni kullanıcılar girebiliyor. Buradaki müzik ritimleri yavaş olduğu için acemi oyuncular rahatça oynayabiliyorlar. Normal serverlara ise 1-2-3-4-5-6 seviye oyuncular giriş yapıyor ama buradaki müzikler biraz daha hızlı olduğu için diğer servera oranla zor olacak. Serbest sunucuya ise adından anlaşılacağı gibi oyundaki herkes rahatlıkla girebilir.

Aşk Ritmi Online’da, özel 8 kişilik lobilere giriş yaparak danstaki hünerlerinize herkese gösterebilirsiniz. 16 kişi olan lobiler de mevcuttur fakat diğer 8 oyuncu sadece oradaki dans yarışmasını izleme hakkına sahiptir. Aşk Ritmi oyununa eşinizle beraber girebilirsiniz, isterseniz tek, isterseniz de grup halinde hünerlerinizi sergileme şansınız bulunuyor. Oyunun esas amacı sizi sosyal biri yapmaktır, özel gruplar kurarak yeni arkadaşlar kazanarak sohbet edebilirsiniz.

Joygame’in Mstar Online’a göre değişik olarak grafikler farklı tasarlanmış. Mstar biraz daha gerçekçi iken Aşk Ritminde ise anime karakterler ile sevimli bir hava katılmış. Oyunda Türkçe ve yabancı şarkılar yer alıyor. Her müzik kendine göre özel hıza sahip, güçlü serverlarda hızlı müzikler, acemi serverlarında da yavaş müzikler çalıyor. Tamamı ile Türkçe olan bu MMO dans oyununu beğeneceğinizden hiç şüphemiz yok.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir