Asda Story Online ve Sınıfları

Asda Story Online ve Sınıfları

Asda Story Online Hakkında

Asda Story Online, anime ve 3D tarzlarını sevenlere özel muhteşem MMORPG oyunudur. Aksiyonun ve heyecanın hız kesmediği bu oyunda tehlikeli ama bir o kadar da eğlenceli savaşlar sizi ve arkadaşlarınızı bekliyor. Bu online oyunu diğerlerinden ayıran özellik ise kadın ve erkek oyuncu sayılarının birbirine yakın olmasıdır.

Asda Story oyununda ruh ikizi adı verilen bir sistem var. Kendinize uygun bir arkadaş seçiyorsunuz ve bütün eğlenceli dünyayı onunla beraber keşfetmeye çalışıyorsunuz. Savaş yaparken zor durumda kalırsanız ruh eşiniz imdadınıza yetişiyor, isterseniz güzel bir manzara karşısında karşılık sohbet ederek dinlenebilirsiniz.

Asda Story Online başlangıcında bay ve bayan cinsiyetlerinden birini seçtikten sonra uygun kıyafet tercihlerini de yapıp oyuna katılıyorsunuz. Oyuna başladığınız şehirden dışarı çıkarak yaratıkları kesmeye başlayıp seviye atlayabilirsiniz. Hızlı şekilde para ve level atlamak için sizlere verilen görevleri yerine getirmeniz daha doğru bir tercih olacaktır. Ekranın sol üst tarafında hangi görevi kimlerden alacağınız konusunda ufak bir harita bulunuyor. Tek başınıza kolay yapılan görevler harici takım arkadaşlarınız ile yapmak durumunda olduğunuz zorlu görevler de mevcut.

Kasabanızın dışında kestiğiniz yaratıklar ne kadar güçlü olursa içlerinden çıkan eşyalar ve paralar da o kadar değerli olur. Kendinize uygun eşyaları kullanıp işe yaramayanları satma şansına da sahipsiniz. Biriktirdiğiniz paralar ile pazardan kaliteli kıyafetler satın alabilirsiniz.

Asda Story Sınıfları

Asda Story Online’da 3 farklı sınıf var ve bunlar da arasında 3’e bölünüyor.

Figthter: İlk sınıfı impenetrable shiled, Türklerin en seveceği sınıf kılıcı ve kalkanı ile savunma özelliği kuvvetli bir sınıftır. Berserker ise mızrakları ile derin hasarlar bırakır. Last survivor sınıfı da iki kılıç ile savunmayı bir kenara bırakır ve ölümüne savaşır.

Archer: Dragon slayer sınıfı crossbow isimli yayı ile saldırı yapar, defans ve atak saldırısı dengelidir. Bloody song, uzun yerlerden ok atar ama fazla hasar veremez. Soul master ise çok ağır bir sınıftır ama çok kuvvetli darbe indirir.

Mage: Hell fire sınıfı ateşle ilgili sihirleri yaparak büyük hasarlar verir. Heavenly light, can verir ve hava konusundan sihirlerde üstüne yoktur. Flooded land ise suyu kullanır. Defans için kalkan tarzı büyüler yaparak düşmanlardan korunur.

Asda Story Online 950 megabyte boyutu ile sizlere güzel bir oyun deneyimi sunacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir