APB Reloaded Online

All Point Bullettin yani kısa adı ile APB, ünlü GTA oyunun sevilmesinden sonra ona rakip olarak aynı tarzda yapılmıştır. Gamers First aracılığı ile geliştirilen oyunun danışmanlığına, GTA’yı oluşturan David Jones getirilmiştir.

MMOFPS türündeki bu oyun San Paro kentinde geçiyor. Ülkede büyük bir yıkım ve felaket yaşanırken Enforcers suçluları yakalayıp ülkeye düzeni tekrar getirmek isterken diğer tarafta hırsızlık, cinayet saldırı her türlü suçu işleyen Criminals grubu yer alıyor.

APB Reloaded’ başlarken erkek veya kadın karakterlerden birini seçerek saç stili, rengi, kaşları, bıyıkları ve çeşitli yerlerinde değişiklikler yapabilme şansına sahipsiniz. Oyuna katılanların hepsi kafasındaki stili karakterine yansıtsa aynı kişiden 2 tane görmekte zorlanabilirsiniz.

MMOFPS türünde bir oyun oynamadıysanız eğitim bölümünü kullanın, yok ben bu işin kitabını yazdım derseniz yolda bir araba çevirerek şehri tanımaya başlayabilirsiniz.

İlk etapta görünüşünüz tam bir çulsuz gibi olacak. Görevler sayesinde herkes sizi tanımaya başlayacak ve kazandığını paralar ile silah ve ciks kıyafetler alabileceksiniz. Eğer çok başarılı olursanız kendi serseri grubunuzu oluşturabilirsiniz. Bununla uğraşmak istemiyorum derseniz çetelerden birine dahil olarak polislerle mücadeleye girmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca çeteler kendi aralarında bölge ele geçirmek için de savaşlar yapmaktadır.

APB Reloaded oyununu oynamak için 15 GB boş alan, 2 GB Ram, Core 2 Duo 2.13 Ghz işlemci, 256 MB Geforce ekran kartı ve Windows XP özelliklerine sahip bir bilgisayarda rahatça oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir