Angry Birds Transformers Mobil Oyun İncelemesi

angry-birds-transformers-mobil-oyun-incelemesi

Akıllı telefonlar bünyesinde rastladığımız en iyi oyunlardan biri Angry Birds oldu ve bu mobil oyun, her defasında farklı tiplemeler ile karşımıza çıkmaya başladı. Rovio firmasının yaptığı Transformers oyun incelemesine bir göz atalım.

Angry Birds Transformers’ta esas karakterimiz bayan olarak karşımıza çıkıyor. Oynama tarzı açısından aynı mantık olsa da, sürekli farklı tiplemeler ile karşımıza çıkarak oyunu sıkıcılıktan kurtarmaya çalışıyorlar. Önceki versiyonlarda Star Wars’ı canlandırmışlardı, ilginç karakterler ile komik gibi görünseler de, bizi oldukça eğlendirmeyi başarmışlardı. Transformers’ta, kuş suratlı arabalar, uçaklar, motorlar gerçekten çok komik görünüyor ama grafik kalitesi de bir o kadar iyi olmuş.

Her popüler filmin arkasında yepyeni versiyon ile karşımıza çıkmaları hoş ama biraz da içerikte değişiklik yapmaları lazım. Bu popüler oyunun yenisi çıkınca hemen yüklüyoruz ama bakıyoruz görsellik hariç her şey aynı, ondan sonra tekrar oynamak istemiyoruz. Bu yüzden Rovio firmasının bu konuya bir çare bulması gerekiyor.

Angry Birds Transformers’ı Android ve İOS için indirebilirsiniz, boyutu ise 94.5 megabayt, umarım siz benim gibi sıkılıp hemen silmezsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir