Angry Birds Stella Çıktı

Angry Birds Stella’yı artık mobil oyun mağazalarında indirmek için bulabilirsiniz. Angry Birds’ün merakla beklenen yeni oyunu olan Stella’nın çıkması en çok takipçilerini sevindirdi.

Tüm platformlarda adından sıkça söz edilen Angry Birds, oyuncuların uzun süredir bekleyişte olduğu yeni gözdesini nihayet tam anlamıyla piyasaya sundu. Yeni oyun ismini, oyundaki ana karakter olan Stella’ dan almıştır. Bu sevimli kuş, önceleri uzaya çıkmış, Yıldız Savaşları’na misafir olmuş ve Orta Çağ’a dönmekte olan sinirli kuşlar ile birlikte maceralı yollara giriyor.

Oyun Golden Island ismi verilen adada geçiyor. Genel olarak bakıldığında yeni oyunun, mekanik açıdan Angry Birds serilerinden pek farklı olduğu söylenemez. Görsellikte Angry Birds Toons çizgi filmlerini anımsattığı ise gözlerden kaçmıyor. Zengin ve kaliteli grafiklerle doyurulmuş olan oyunda, dört yeni oynanabilir Birds bölümüne yer verilmiş.

Ücretsiz indirme ve keyifle oynama imkanı sunan Angry Birds Stella’yı indirip ardından oynayabilmek için yapmanız gereken, Angry Birds Stella sayfasında size uygun platformu seçmek olacaktır. Oyunun çıkmadan önceki tanıtım videosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir