Angry Birds 2 Muhteşem Bir Video İle Tanıtıldı

 angry

Angry Birds mobil oyunu bildiğiniz üzere kızgın kuşlar olarak herkesi kendisine çekmeyi başardı. Sadece kuşları fırlattığımız bir oyunun bu denli fazla tutulmasının arkasında yatan başarı sizce neyin göstergesi? İnsanlarda hırs, oynama isteği ve başarı hissiyatı sağlayan Angry Birds milyonlarca oyuncuya ulaştıktan sonra şimdi yeni bir bomba patlattı.

Hem iOS hem de Android platformlarda oynanabilen oyunun yeni versiyonu çıkıyor. Angry Birds 2 oyunu video ile tanıtıldı ve büyük ilgi gördü. İlkine nazaran çok daha güzel grafiklerle bezenmiş oyun muhteşem geliştirilmiş. Muazzam detaylarıyla dikkatleri üzerine toplayan mobil oyun bir süre daha hayatımızda var olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Bildiğiniz gibi mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor. Dünyanın en çok oynanan oyunların mobil oyun versiyonları çıkıyor. Bu durumdan ötürü Angry Birds gibi bir efsanenin ikinci oyununun çıkması gerçekten inanılmaz bir durum.

Aslında Candy Crush ile Angry Birds ilk başarılı mobil oyunlardan sayılabilir. Çünkü milyonlarca insanın oynadığı ilk oyunlar arasında yer alan temel taşlardan birisi. Canlı aksiyonları, grafik detayları ve çok daha hassas oynanabilirliğiyle hedeflerimize daha iyi yoğunlaşacağız. Her iki platformda da aynı anda yayınlanan Angry Birds 2 için piyasaya sürülen video ise gerçekten harika.

Oyunun çıkışı için hazırlanmış olan video resmi YouTube hesabı üzerinden paylaşılmış. Sizde Angry Birds 2 – Bigger, Badder, Birdier Offical Launch Trailer etiketiyle arayarak videoyu izleyebilirsiniz. Şimdiye kadar gördüğümüz en başarılı mobil oyunlar arasına girmeye hak kazanacak gibi gözüküyor. Sinematik bir fragman seçerek eğlence unsurunu daha da ön plana çıkaran oyun geliştiricisi firma gerçekten takdir edilesi bir iş başarmış.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir