Angels Online

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]
Angels Online PC/PlayStation için yapılmış 3 boyutlu multiplayer bir oyundur.Asyada Angel love olarak benzer bir versiyonu var.

Oyunda meleksiniz ve Angel Lycium’da başlıyorsunuz,eğitiminizi tamaladıktan sonra 4 faction’dan birini seçmeniz gerekiyor.Görev yerinizi seçip (sonradan değiştirielbiliyor) orada işe başlıyorsunuz.Siz meleksiniz ancak isnanlar artık meleklere inanmıyor bu yüzden insan kılığında gidiyorusunuz.Dünyada yaratıkları öldürüp insanlara yardım ediyorsunuz.

Oyunda çeşitli bineklere binebilir,çok sayıda silah ve değişik itemlere sahip olabilirsiniz.

Angels Online, veya Angel ‘Love’ Online 2D Fantazi MMORPG. Oyunun en önemli özelliği eşsiz grafikleri ve geniş bir sınıf seçimi olmasıdır (15). Yanı sıra oyunun hikayesi de orjinaldir.

Angels Online Genel Bakış

Angels Online 2D Fantazi MMORPG’dir . Oyun İnsanların ve meleklerin yaşadığı “Eden” adlı dünyada geçer. Orjinal grafikleri ve geniş bir karakter seçimi sunan oyun dikkate değer özelliklere sahip. Maceraya Angel Lyceum’da başlıyoruz, meleklerle birlikte çalışıyoruz ve onların koruması altına giriyoruz! Oyun Magic World Online, Godswar Online ve With Your Destiny gibi bilgisayar başında değilken bile otomatik seviye almanızı sağlayan ve adına “Angel Baby” denilen bir sistemede sahip.

Angels Online Özellikleri

Yayımcı Şirket : IGG
Grafik : Düşük Kalite
Tür: MMORPG
Tecrübe Oranı: Zor
Boyut: 999 MB

 

Yararlı Linkler:
Ana Sayfası
Register Sayfası
Client Download Sayfası (Linklerden istediğinizi kullanarak Direct Download ile, yada Torrent Download ile indirebilirsiniz.)
Begginer’s Guide (yeni Başlayan Kılavuzu)
A’dan Z’ye Ansiklopedi
Haritalar (Questlerde çok işinize yarayacak)

Meslekler

Priest: Bu sınıf güçlü Heal (İyileştirme) ve Defensive (Koruma) büyülerine sahiptir. İleri düzeyde herkesin yanında ihtiyaç duyduğu meslek sınıfıdır. Cloth Armor (Kumaş Zırh) giyerek Defanslarını arttırabilirler.

Summoner: Bu sınıf Curse (Lanet) ve Summoning (Çağırma) büyülerinde gelişir. İlk seviyede iskelet çağırırken ileri seviyelerde Mumya çağıranıda gördüm. Savaşta sevilen yardımcılardır. Cloth Armor (Kumaş Zırh) giyerek Defanslarını arttırabilirler.

Wizard: Bu sınıf Chaos (Kaos) büyülerinde gelişir. Yıkıcı büyüleri kullanmakta iyidirler. Cloth Armor (Kumaş Zırh) giyerek Defanslarını arttırabilirler.

Magician: Bu sınıf Earth (Doğa) büyülerinde gelişir. Büyüsüyle yaratıkları kendi tarafına çekip yardımcı olarak kullanabilir. Cloth Armor (Kumaş Zırh) giyerek Defanslarını arttırabilirler.

Protector: Bu sınıf kalkanı sayesinde kendini savunmada güçlüdür. Savaşta en iyi tanktır. Özellikle Boss (Patron) diye tabir edilen ve kaliteli Droplar (Eşyalar) veren yaratıklara karşı takımın elinde bulundurması gereken bir sınıftır. Plate Armor (Metal Zırh) giyerek Defanslarını güçlendirebilirler.

Warrior: Bu sınıf Axe (Balta) sayesinde mükemmel Damageler (Zararlar) verebilir. Savaş alanında iyi birer tank olabilirler. Plate Armor (Metal Zırh) giyerek Defanslarını güçlendirebilirler.

Swordman: Bu sınıf Sword (Kılıç) becerisinde iyidir. Kısa sürede çok Damage (Zarar) verebilirler. Plate Armor (Metal Zırh) giyerek Defanslarını güçlendirebilirler.

Spearman: Bu sınıf Spear (Mızrak) becerisinde iyidir. Uzak mesafeden güçlü Damagelere ulaşabilirler. Plate Armor (Metal Zırh) giyerek Defanslarını güçlendirebilirler.

Archer: Bu sınıf Long Bow (Yay) becerisine sahiptir. Çok uzun mesafelerden düşmana Damage (Zarar) verebilirler. Leather Armor (Deri Zırh) kullanırak defanslarını yükseltebilir.

Weapon Craftsman: Bu sınıf Metali işleyerek silah yapabilir, Maden çıkartabilir, Odun kesebilir ve Robotları kontrol edebilir. Leather Armor (Deri Zırh) kullanırak defanslarını yükseltebilir.

Armor Craftsman: Bu sınıf hafif ve ağır tüm Armorları (Zırhları) işlemekle ünlüdür. Becerisi sayesinde Et/Deri toplayabilir, Maden çıkarabilir ve Robotları kontrol edebilirler. Leather Armor (Deri Zırh) kullanırak defanslarını yükseltebilir.

Tailor: Bu sınıf Priest, Summoner, Wizard ve Magician için Robe/Cloth Armor (Kumaş Zırh) dikebilir. Sırt çantaları (Backpack) ve pelerin (Cape, Mantle) yapabilir. Becerisi sayesinde bitkileri toplayabilir, Balık tutabilir ve robotları kontrol edebilir. Leather Armor (Deri Zırh) kullanırak defanslarını yükseltebilir.

Technician: Bu sınıf Robotların geliştirilmesinde, aksesuarların (Trinket) ve asaların (staff) işlenmesinde beceriye sahiptir. Aynı zamanda Collecting (Toplama), Lumbering (Odun kesme) ve robot kontrolünde iyidir. Leather Armor (Deri Zırh) kullanırak defanslarını yükseltebilir.

Chef: Bu sınıf Aşçılık yapabilir. Güce ihtiyacı olanlar için besleyici yiyecekler yapabilir. Bunun yanısıra Collectingde (Et/Bitki toplamada), Fishingde (Balıkçılıkta) ve Robot kontrolünde beceriye sahiptirler. Leather Armor (Deri Zırh) kullanırak defanslarını yükseltebilir.

Craftsmanlar hakkında “Bu saldırmıyor mu? Nasıl Level (Seviye) atlayacağız?” diye düşünenler olabilir. 2 Farklı yolla bunu yapabilirsiniz. Birincisi robotların saldırısını kullanarak Monsterları (Canavarları) kesebilirsiniz. İkincisi işinizi yaparak. Kendimden örnek verecek olursam Madencilik yaparken çıkardığım Chopper Ingot parşomenini 30 tane Chopper Ingot ile yetkili NPC’ye verdiğimde 821 exp ile 125 gold veriyor.

Level (Seviye) 20’ye kadar Skilllerinizi (Beceri, Yetenek) Skill Angel’da bedavaya değiştirebilirsiniz. Level 20’den sonra Skill Crystal isteyecektir.

6 Adet Skilliniz var. Kullandıkça gelişiyorlar. Eğer isterseniz Hybrid (Kırma, Melez) karakter yapabilirsiniz. Buda şu demek oluyor. Magicianınızın Robe giymesi için gereken skili çıkartıp Garment koyabilir. Garment geliştirip Ağır, güçlü zırhlar takabilirsiniz demek. Ama bu seferde Büyü gücünüzden, hızınızdan ve büyüsel defansınızdan kaybedersiniz. En iyisi size ilk verildiği gibi oynamak. Ben öyle oynuyorum.

Oyunda Pet (Evcil Hayvan) sistemi mevcut. 12000 gold’a yumurta halinde alıp geliştirebiliyorsunuz. yada yüksek seviyeli yaratıklardan düşebiliyor. Hayvanınıza otomatik saldırı emri verebilirsiniz. Hayvanın avladığı yaratıklardan Exp Diamond almadıkça size exp gelmez. Para her zaman gelir.

Oyuna girince sağ alt köşede System butonundan oyunu 1024×768 olarak ayarlayıp Window Mode’da (Pencere Modunda) iken pencerenin köşesinden Ekranı Kapla yaparsanız çevreyi daha iyi görebilirsiniz. Ayrıca Window Mode olmasının bir diğer avantajıda rahat olabilmeniz. Bilgisayarınızda ne olup bittiğini görebilmeniz. Msn’den birisi konuşsa görürsünüz. İsterseniz torrentlerinizi ayarlayabilir, isterseniz rahatça sitelerde dolaşabilirsiniz. İkidebir Alt+Tab yapmanıza gerek kalmaz.

Angels Online Resimleri:

Title: 0.,0
Name: schiter
Server: Havoc
Title: Can u do this?
Name: xlelox
Server:
Title: XD
Name: Soul_Archer
Server:
Title: Shit! So cute!…
Name: InkSix
Server: Haniel
Title: Shit! So cute!…
Name: InkSix
Server: Haniel
Title: Dino Arena
Name: The-Mano0
Server: Ares
Title:
Name: Ernestazas
Server: Ares
Title:
Name:
Server: Nyx
Title: So Many !!
Name:
Server:

[/tab]
[tab title=resim]
Angels Online Resimleri:
[nggallery id=16]
[/tab]
Angels Online Videoları:
[tab title=video]


[/tab]
[tab title=sistem]
Minimum:
Win95/98/2000/ME/XP/Vista/Win7
Pentium III 800
256MB
DirectX 8.0
1.5GB

Önerilen:
Win95/98/2000/ME/XP/Vista/Win7
Pentium III 1G
512MB
DirectX 8.0
1.5GB
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

4 comments

  1. Ben bu oyunu 4-5 seneden beri oynuyorum 70 level swordsman ve 58 level summoner var ama oyunda pek çok şeyi bilmiyorum.Mesela 12k lık petlerden başka diğer petlerin ansıl elde edileceğini ve bineklerin nasıl elde edileceklerinden

  2. Bende yaklaşık 5 senedir oynuyorum. Nisroc serverında 113 lv archerım oyuna başlamak isteyenlere hertürlü yardım edebilirim.

  3. Grafik olarak nasıl. Çok mu çocuksu yoksa idare eder mi. Hikaye kısmı nasıl 1 de güzel 1 oyunsa başlayabilirim…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir